Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek korai hogy 14...

Szerintetek korai hogy 14 évesen szexeltem már?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, kb fél éve szexeltem először, azóta heti 2-3x szexelünk a barátnőmmel.

Szerintetek ez korai, mert a szüleim előtt lebuktunk, és le*aszták a fejem hogy 14 évesen minek dugunk.


14F


2016. márc. 22. 17:51
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
77%
Őszinte leszek,lehet így sértő is.Szerintem nagyon korai.13 évesen még kamasz az ember,nem igazán kellene szexelnie.Nem vagyok öreg,sem prűd.(28 nő)
2016. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Előző vagyok.13 évet írtam 14 helyett véletlenül,de a véleményem változatlan
2016. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Nálad a szex még csak testi kielégülést jelent.Majd ha érzelmi síkon történik,az az igazi .Akár rá is unhatsz erre .Amig valami újat látsz benn csinálod .Már akkor sem gondolkodtál,mikor lebuktál .Tényleg igaz a mondás ,a p.feláll,az ész meg megáll.
2016. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a helyes válasz, de ha már közösülésről (reméljük nem közös állásról) beszélünk, akkor fő a biztonság, higénia.
2016. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon is korai.A lány részéről meg elég nagy szégyen is,az ilyen csajokat jelzőkkel illetik,meg a szülőkre is szégyent hozott.Mire a csaj 18 lesz hányan mennek végig rajta.Reméljük a kis csaj a vsalalót is úgyvtudja a kezébe fogni és használni mint a kolbit.:-) Szülők biztos büszkék lennének rá


Akinek ez a szakterülete(sexulógus)azok is az alsó elfogadható korhatárnak a 16.évet tartják.


Hogy ne lenne korai,gondold végig,általanos iskolába jársz,gondolom mindent anyukád csinál helyetted,a kajád,a ruháid,még a teád is ő főzi le,lehet még orvoshoz is a szülők visznek el.

Ha meg így nézed vicc az egész és egy nagy ellentmondás a sexhez nagynak érzed magad,de mint a kis kölyköket más rendez el otthon,még a szenyod megcsinálása sem megy egyedül,meg cipelnek mint a piciket dokihoz ha fáj valamid.


Nem piszkálasból írtam mert ez nálad jóval idősebbekre is igaz hogy vicc hogy a sexhez nagyok de mellette mint ha pici gyerekek lennének már rég elvárható dolgokat továbbra a szülő csinál meg helyettük.

2016. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy előttem írták,ne ettől legyél "NAGY FIÚ"
2016. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem azért de ha a 14 éves kort betöltötted akkor még a törvény is kimondja hogy ha mindketten akarjátok nyugodtan dughattok. Ráldásul ez a te életed nem a szüleidé. Ugyhogy szerintem nembaj. Nem értem hogy mit kell ezen annyit pattogni. Elvégre ma már nem divat az hogy majd 18-20 éves korig várjon az ember a szexre. Inkaább annak kéne örülni ha találsz egy normális lányt aki nem dugatja meg magát mindenkivel.
2016. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, csak védekezzetek.
2016. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj de az a lány nagyon nem normális aki 14 évesen már csinálja.Semmi felelősségérzet nincs benne,agya nem sok van az biztos.


Senki nem azt mondta 20 éves koráig várjon,hanem pár évet még,mire középiskolás lesz.


És amíg a szülő pénzéből él,az tartja el és arra képtelen hogy legalább maga dolgait elrendeze,ne anyuci elkényeztettet pici fia,lánya legyen addig mit akar sexelni?

Vicc hogy sexelni tud,de a háziorvoshoz nem képes elmenni,vagy boltba,vagy a reggelijét elkészíteni.


Amíg más tart el,és mindent más csinál meg helyettük addig a szülőnek van beleszólássa és joggal.

Általános iskolás ne akarjon sexelni várjon mire közêpsuliba megy meg mutassa meg hogy nem kisgyerek ha ehhez van már esze.

2016. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
szerintem meg jol tetted, inkább előbb legyé ltul rajta mint későn
2016. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!