Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandó vizelési inger,...

Állandó vizelési inger, mitől? Aludni se tudok

Figyelt kérdés

Pár hete tűnt fel, gyakran kell wcre járnom, de van mikor semmi nem is jön.

Urulogusnal voltam ma: prosztata rendben, vizeletet kért ott helyben, negatív (nem mondta mit nézett) ezt prosztata viszgalat után megismetelte, akkor is negatív lett ez a valami. Felirt antibiotikumot. Ez ma volt.

Multheten volt egy ilyen hogy folyamatosan kellett, már tegnapra egészen enyhült, ma durvult be megint, éppen aludni se tudok tőle. Ahogy kimentem WC-re, már újra kell is, és alig jön pár csepp.

22F



2016. ápr. 1. 00:54
 1/5 anonim válasza:
78%
Próbálj meg megnyugodni egy kicsit,ha állandóan erre gondolsz,akkor folyton a wc-re fogsz járni. Ha szervi oka nincsen,pszichés lehet.Szedjed a gyógyszert,el fog múlni egy idő után,ne gondolj folyton erre :-)
2016. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hàziorvosnàl próbàld meg elérni hogy csinâljanak tenyésztést.

Vizelettenyésztésnèl ki kell derülnie van-e valami kórokozó.

Hólyagnãl vesénél nincs baj?

2016. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem a háziorvos területe már,ne is próbálkozz nála .

Ezt a gyógyszert még szedd be,mert lehet hogy segít.Ha nem akkor vissza az urológiára ,és legyél kicsit határozottabb,és mondjad nem gyógyultam ,nekem nincs időm de járogatni,ha nem tudnak segíteni,utaljanak el oda ,ahol kivizsgálják majd a betegségem okát .Azért ne harapd le a doki fejét ,de ezt kell tudtára adni .

2016. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedden megyek vissza, kemény hétvége lesz ez.

napközben is szinte folyamatosan érzem, mintha nyomódna a hugyhólyagom folyamatosan. Mintha tompán fájna, nem tudom pontosan. Kényelmetlen nagyon.

Egyébként Azi Sandoz 500mg-t kaptam, három napra, napi 1*1000mg.

Betegtájékoztató szerint ez háromszoros adag mint a javasolt.

Valamint azt írja, Chlamydiára jó ez a gyógyszer. Na Azt nehezen hiszem hogy van nekem, annak teljesen másak a tünetei. Nekem nem csíp, csak nyomódik a hugyhólyag, és folyamatosan wcre kell mennem.

2016. ápr. 1. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut-gyanús a dolog. Mindenesetre érdekes, hogy látatlanban egyből egy lórúgásnyi antibiot ír fel.. dehát én nem vagyok orvos, lehet neki van igaza.
2016. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!