Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció közben a fitymám nem...

Erekció közben a fitymám nem húzódik vissza az baj?

Figyelt kérdés

Erekció közben a fitymám nem húzódik a makk mögé, szinte teljesen befedi a makkot.

Nem fitymaszűkület, mert hátra tudom húzni fájdalom nélkül de csak pont a makk pereméig onnantól kezdve már fáj ha tovább húzom, és hát annyira nem is tudom tovább húzni.

Igazából nem zavarna az egész téma mert így is úgyis működik csak szeretném megkérdezni hogy ez okozhat e a nemi életben bármilyen fajta hátrányt pl. nem marad fent a gumi, vagy a lány nem tudja "rendesen" végezni a dolgát stb.

Van bárkinek efajta "problémája" ha ez egyáltalán az?


2010. ápr. 5. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok igen azt elfelejtettem kiírni :D
2010. ápr. 5. 14:40
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Ez sajnos a terhesség jelei :S:S


Terhes vagy!

2010. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:

Ezzel semmi baj nem lesz, max fáj kicsit az első 1-2 alkalom.


(Azért gratulálok a gyerekhez:::D)

2010. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmmm a fogamzásgátló tablettát a hugycsövön keresztül kell feldugni? XD
2010. ápr. 5. 17:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat éreztem hogy én reagálom túl ;)
2010. ápr. 5. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Orvoshoz el kellene menni. Lehet rövid a fitymaféked, amit ha átvágnak, akkor utána jobban hátra lehet húzni majd erekció esetén is.
2010. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Sztem...orvos,lehet rövid a fitymaféked.
2010. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak nincs fitymaszükülete,mondja szépen! Igy vagyok én is ezzel...Nem megy magátol hátra a bőr!Nekem sincs fitymaszükületem és a kezemmel pedig hátratudom huzni fájdalom mentesen!
2010. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nincs fitymaszűkületed

a rövid fék pedig nagyon jól látszik, ha ha hátra húzod a bőrt, akkor látszik, hogy rövid, lefelé húzza a makkodat, ami ezért lefelé görbül, és látszik, hogy a fitymafék feszül

ha ilyen nincs semmi baja a farkadnak

2010. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!