Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan milyen az élet?

Korulmeteles utan milyen az élet?

Figyelt kérdés
3 het mulva fitymaszukulet miatt korul fognak metelni. Sajnos ez másképp nem orvosolható. A kerdesem az ,h körülmeteles utan miben változik a sex es a maszturbalas? Mar mint a technika.

2016. ápr. 7. 01:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Biztos teljes kell? Nem kértél másodvéleményt?
2016. ápr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
A technika nem változik, csak maszturbálásnál kell több síkosító, mert a kezed többet "csúszik" rajta. Egyébként nagyobbnak fog tűnni méretben, valamint a partnered jobban fogja élvezni az együttlétet. Tapasztalat.
2016. ápr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
El ne kezdjük mennyire jó a metélés utolsó!
2016. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem azt mondom,hogy milyen jó, de ne csak a hátrányait vegyük észre! Én mindig úgy vagyok vele, hogy minden rosszban van valami jó, és akkor nem leszek depis. :-)
2016. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem negatív irányban nem változott meg tőle az életem, rosszabb nem lett a szex. Saját tapasztalatom, hogy nem kell tőle tartani, sem a kisműtéttől, sem az utána való élettől (a milyen lesz utána? kérdéstől).
2016. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Biztos , h műteni kell mert az orvos meg fel evvel ezelőtt streroidos krémet irt fel es az elejen az segitet meg a torna is. Csak sajnos most ujra be szűkült es nincs kedvem ahoz , h fel évenként kenjem es ,h ujra vissza térjen a probléma. A kerdes meg igazabol arra ment ,h tényleg szükséges lesz e utana a sikosito
2016. ápr. 7. 09:37
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Szex közben csak akkor fog kelleni síkosító,ha a partnered nincs eléggé ráhangolva, de ez nem a körülmetéléstől függ.
2016. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Es aki mar tul van rajta, ti hogy birtatok a gyógyulási folyamatot? 21/F
2016. ápr. 7. 10:41
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Jah. De biztosan teljes körülmetélés kell? Ha azt levágják egyszer akkor többé nem lesz. Azért mondtam, hogy inkább még egy dokival nézd meg és ha ő is azt mondja, hogy kell akkor belemehetsz. De egy orvosnak a szavára a mai világban ne adjunk könyörgöm.
2016. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak olyan műtét van, hogy az egészet levágják.. Azért mondom...
2016. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!