Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A feleségem most fog nemsokara...

A feleségem most fog nemsokara szulni es attol tartok, szulés utan a szex már egyaltalam nem lesz jo. Van ra esely h a huvely ugyanolyan szuk marad, mint elotte?

Figyelt kérdés
Am nem tartanak ettol vegkepp,csak a péniszméretem miatt felek,mert elég kicsi igy is..valami tanacsokat tudnatok?
2016. ápr. 10. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
A szája nem lesz nagyobb.
2016. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha vágják és varrják, akkor ugyanolyan lesz, mint volt.
2016. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A feleséged intim tornázhatna, nem csak a szex miatt, hanem a későbbi méhsüllyedés és vizelettartási problémák megelőzésére is jó. Mást sajnos nem nagyon tudtok tenni.
2016. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én természetes úton szültem, és szűkebb lettem, mint előtte! Volt gátnetszésem is, semmi problémát nem okozott. Az elején, mikor próbálkoztunk a szeretkezéssel, még fájt is egy kicsit, éreztem hogy szűk vagyok. Megnyugtatásul mondom, az én férjemnek sincs olyan hú de nagy, de ez így tökéletes!
2016. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fizikailag ugyanolyan jó lesz, nyugodj meg, nem lesz baba-méretű a hüvelye, főleg ha gátmetszés is van.

Az már más kérdés, hogy baba elsődlegessége és jelenléte miatt nem lesz olyan a szexuális életetek, mint előtte.

2016. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most megy szűlni de már a szexen jár az eszed.:D
2016. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ugyanolyan jó lesz, mint volt. Visszaáll eredeti méretre. Tapasztalat.
2016. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis ideig mas lesz, de minden vissza all majd a regi rendre addig meg maskepp kielegit.:) 6hetet kilehet birni, onnantol Mar altalaban eleg gyors a javulas. :) :)
2016. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!