Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony a tesztoszteron szintem?

Alacsony a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés

igen jól meggondoltam, kell szakáll, nem igazán érdekel a nők véleménye.


17 éves vagyok. pont 2 méter és 82 kiló. sötétbarna hajam van. nagyon szeretnék arcszőrzetet. mellemen hasamon és egyéb helyeken rendesen nő. bajszom néha borotválom de ritka és alig látszik. ugyan ez van ajkam alatt. oldalt arcomon csak pelyhek és 2-2 szál barna szőrszál. mit kellene csinálnom hogy elkezdjen nőni? minden osztálytársamnak már van mutatós szakálla. arra gondoltam hogy alacsony a tesztoszteron szintem. rendszeresen mozgok, főleg nyáron. van valami vitamin, vagy ilyesmi amit ha veszek akkor jobban kezd el nőni, és fokozná a tesztoszteron szintem? családban apámnak annyira nincs arcszőrzete viszont nagypapámnak annál inkább.



2016. ápr. 10. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
vitaminból D vitaminra vagy ilyesmire gondoltam esetleg valami tesztoszteron fokozó dolog.
2016. ápr. 10. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés az,kinek a génjeit örökölted ezen a téren .Ha nagyapádét,akkor te is szőrös leszel .
2016. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez ellen nem igen tudsz mit tenni, genetika. Valakinek már egészen fiatalon rendes szakála van, valakinek meg csak a 20-as évei közepén kezd megerősödni.

Sok más fontosabb dologgal kéne foglalkoznod a kinézeted helyett.

2016. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borotváld erősebbnek hat XD jobb ötletem nincs // szakállas 20as
2016. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hehe :D jól van majd lesz valami.
2016. ápr. 15. 12:59
 6/6 Kenzo Tenma válasza:
Ilyen a genetikád, van akinek sosem lesz rendes szakálla.
2016. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!