Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van tapasztalata valakinek az...

Van tapasztalata valakinek az Androgélről?

Figyelt kérdés
Hormonprobléma (alacsony tesztoszteronszint) miatt írta fel az endokrinológus. Pár napja kenem, és határozottan energikusabbnak érzem magam tőle. Viszont a mellékhatások között sajnos ott szerepel az esetleges hízás, illetve gynecomastia is. Aki használja ezt a szert régebb óta legyen szíves ossza meg velem a tapasztalatait.

2016. márc. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kellene használnom, járok endokrinológushoz, de nagyon ramatyul érzem magam tőle.

Több testépítő, meg sporttal kapcsolatos ember mondta, hogy hagyjam a fenébe, nem ez a megoldás.

Sokféle vélemény van róla, egyéni, hogy kire, hogy hat.

Én rettenet rosszul vagyok tőle, de ismerek olyat, aki már vagy 5 éve rendszeresen használja.

Csórikám teljesen kopasz lett, úgy néz ki mint egy 8 ajtós szekrény, kb a kingkonghoz hasonlít legjobban.

Inkább maradtam a kávénál. :(

2016. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nekem eddig Clostilbegyt gyógyszerrel volt normál értéken tartva a tesztoszteronszintem. De ez a gyógyszer csak kúraszerű használatra ajánlott, és én évekig szedtem, ezért kellett áttérnem a szakorvos javaslatára az androgélre.

Én nagyon depressziós és állandóan fáradt voltam amíg határérték alatti volt a tesztoszintem, ezért nem akarnék lemondani a további kezelésről.

Az ismerősöd milyen értelemben lett szekrény méretű, meghízott vagy megerősödött? Nálad a rosszullét mit takar, mit érzel? Én egyelőre csak vérnyomásemelkedést érzek...

2016. márc. 28. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, hasonló tüneteim vannak most is, mint amikor alacsony a teszto szint, nem túl jó, de amikor használtam az androgélt, na az még rosszabb volt.

Nekem nagyon magas lett a vérnyomásom, de nem is ez volt a fő baj, hanem még a pulzusom is. Emiatt totál idegbeteg voltam rendszeresen, a környezetemre egy méreg voltam, ráadásul nagy mértékben nem javította a problémámat.

Nem érte meg használni.

Ezért írtam, hogy szerintem ez egyénfüggő, kire hogy hat. van, aki már egy 140-es vérnyomást is hatalmasnak érez, van, aki a 200-tól sincs rosszul.

Na én ilyen vagyok, már 135-ös vérnyomásnál minden bajom van.

Sajnos alacsony teszto szintnél még sok más probléma is előjön, 2-es diabétesz, pajzsmirigy-problémák, stb...

Nekem is kéne használnom, de nem, nem jól érzem magam tőle.

Mondjuk én 42 vagyok, nem tudom te mennyi, az én koromban már amúgy is lecsökken a teszto szint, bár mozgással, sporttal magasan lehetne tartani(aki egészséges)

Én a mozgástól, sporttól nagyon kifulladok, éjjel utána egyáltalán nem tudok aludni, úgy ver a szívem.

Nálam ez egy patt helyzet: :(

2016. ápr. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pár hete használom, de fáj tőle a mellbimbóm. Olvastam a mellékhatásokat, ez az első, amit sűrűn előfordulóként említik. :( Szerintem a túl sok tesztó aromatizálódik, vagyis ösztrogénné alakul. Ki hogyan adagolta?
2019. szept. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 3 éve használom és nem érzek mellékhatásokat, a tesztoszteronszintem is a normál tartományban van. A mellbimbóm ugyanolyan mint előtte volt, de nekem eddig is volt gynecomastiám.
2019. okt. 15. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:

És 3 év alatt 100 kg-ról 75 kg-ra fogytam, de ehhez kellett a rendszeres sport is.

2 évig 50 mg-os gélt kentem, 1 éve 62 mg-osat kenek.

2019. okt. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!