Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már jó régen (kb.5-6 éve)...

Már jó régen (kb.5-6 éve) voltunk urológián, mert le volt tapadva a bőr a péniszemen. De sajnos mindig megfeletkezem arról, hogy a péniszemen minden mosakodásnál hátra kell húzni a bőrt és megtisztogatni. Vissza tud tapadni?

Figyelt kérdés
Nem régiben megpróbáltam hátrahúzni de nem nagyon sikerült, vagy azért mert nem csináltam erősen vagy nem tudom. Vissza tud tapadni a bőr a péniszemre?

2016. ápr. 14. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos vissza tud tapadni,ez még felnőtt korban is előfordulhat .Otthon is megoldhatod,ehhez nem kell orvos .

Minden fűrdésnél húzzad kicsit hátra,és végül célba érsz .

Igaz az sem lesz fájdalmatlan,de amit az orvosnál élnél át,az egy életre emlékezetes lenne .Páran már megírták nekem,hogy történik ott a dolog.Nem1 orvosnál voltak,ezt csak a válaszolók kedvéért írtam .

2016. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy, hogy mindig megfeledkezel a hátrahúzásról?
2016. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Már ovis kisgyereket megtanítanák helyesen tisztálkodni,annyira kicsi nem lehetsz már hogy ne tud hogy a fitymát hátra kell húzni fürdéskor,tisztálkodáshoz.

De most ezzel nem akarlak bántani.


Vissza találhat.Óvatosan fürdéskor próbáld meg nem erőltette,picit hátra húzni,ameddig tudod a fitymád.Arra figyelj ne legyen sérülés belőle.Ha minden nap finoman picit hátrahúzod a fitymád akkor idővel könnyebben tudod majd hátrahúzni.Ha ez nem segít,nagyon fáj menj el urológushoz.



Ha már 14 évet betöltötted akkor egyedül is elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,szemêlyit,lakcím kártyát vigyél.



Hány éves vagy?

2016. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!