Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindenképpen metélés lenne az...

Mindenképpen metélés lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
Eddig nem figyeltem fel rá most tűnt fel, hogy mereven csak fél útig jön fel a bőr, ha ezzel elmegyek urológushoz akkor szinte biztos, hogy a metélést ajánlaná, ugye? Vagy van valami más megoldás ? Mert kicsit óckodnék tőle, főleg mivel azt írják neten legtöbb helyen baromi sokáig maradhat érzékeny. És mivel napi szinten közlekedek sportmotorral nem tudom mi lenne az eredmény. Hülyék kíméljenek a válaszokkal, köszönöm!

2016. ápr. 15. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem vágnak egyből. Viszont jobb minél előbb megnézetni orvossal.

Nekem is volt szűkületem, és körülmetéltek miatta. Meg vagyok elégedve az eredménnyel. Úgy hat hét kellet hogy hozzászokjon az új helyzethez.

2016. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a féked rövid???????
2016. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1. Na ja másfél hónap de mint írtam nekem ha közlekedni kell motor, a sportgép meg nem épp a komfortoságról szól és ha ahhoz még hozzá jönne ez is nem csak maga a hobbim és a nyaram menne rá például, de közlekedni is nehéz lenne! Nőket nem zavarja a metélt szerszám?


#2. Nem tudom ennek utána nézek! Köszi.

2016. ápr. 15. 15:41
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
A nők vagy nem törődnek vele, vagy kifejezetten szeretik. Ritka az a nő aki emiatt elutasítana. Hiszen nekik állítólag jobb vele a szex, mert közvetlenül dörzsöli a hüvelyüket a makk. Nincs bőr ami vissza csússzon.
2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 1-es és a 2-es is én voltam. Meg a 3-as is.
2016. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem baj köszi, nem hiszem, hogy rövid fék problémám lenne, kisebb másodlagos szűkület ha jól olvastam mert csak mereven és akkor is félig majdnem kétharmadik feljön. Ez a meleg vízben "nyújtás" mennyire hülyeség ?
2016. ápr. 15. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Mindent leírtál ,csak a korodat nem .Bár nem gondolom a leírásből 13-14 lennél .Itt még lehet esély a melegvízes megoldásra,meg még másra is ,de azt nem reklámozom .

Nem csak teljes metélés létezik,vannak kisebb megoldások is .Teljes metélésnél meg egyénenként változik az inger küszöb.Két szélső értéket írtak itt eddig.Kb 1 hónap alatt megszoktam,még a másik,több éve metélt vagyok,és szenvedek miatta .

A mi a szexet illeti a fent válaszoló miatt csak.Lehet az metélt,vagy bőrrel ellátott nemi szerv,a makk mindkét esetben teljesen szabadon mozog a hüvelyben.Ami az izgatás csinálja ,dörzsöli a hüvely belsejét,az a makk alján lévő izom gyürű.Ez az egyik feladata .

2016. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok ha lényeges!
2016. ápr. 15. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen lényeges. 12-14 éves korig szokott működni a meleg vizes nyújtás. Valóban vannak más megoldások is. Lehet szteroidos kenőccsel is kezelni, de ez sem szokott már ilyen idős korban hosszútávon segíteni. Van a bemetszéses módszer is. Ha a fityma nem túl hosszú akkor az is jó megoldás. Ezért mondtam, hogy minél előbb menj orvoshoz.Ő látja majd melyik megoldás a megfelelő.
2016. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Amit a 67%-os írt messze nem igaz,hogy a nőknek tetszene,honnan vesz ilyet?,mivel a világon a férfiak 70-75%-a nem körülmetéltek,tehát a legtöbb nő (nálunk és európában )nem is látott még metélt péniszt,sok nő,de férfi se tudja hogyan is néz ki egy metélt pénisz.



De az sem igaz hogy meleg vízben történő fityma nyújtása,tornáztatása korhoz van kötve.Tehát van akinek 18 vagy még idősebbek is eredményt hozott.



Urológushoz menj el,Beutaló nem kell.Meghallgatom mit mond az orvos,majd ha a metélést javasolná,akkor megmondod hogy te szeretnéd ezt elkerülni,szeretnéd ha a fitymád megmaradna és akkor a többi műtéti beavatkozási lehetőségek is elmondja.Hanmereven félig hátra tudod húzni a fitymád akkor nem feltétlenül kell metélni.Sok más megoldás is van amikor a fitymád megmarad.(részletes metélés,bemetszés,z plasztika,fityma plasztika)


Az orvos metélésre nem kényszeríthet, sőt attól hogy megvizsgál műtétre sem kötelező elmened,de a műtét időpontjában is megegyezhettek vele,vagy ha meggondolod magad a műtéttől visszaléphetsz


Tehát nyugodtan menj el orvoshoz,hallgasd meg mit mond,majd mond el te mit szeretnél ha nem egyezik a véleményetek

2016. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!