Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavaraim vannak,...

Merevedési zavaraim vannak, milyen szerekkel próbáljam meg ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, és egyre sűrűbben fordul elő velem, hogy nem tudok este teljesíteni. Rendszeresen sportolok, nem vagyok az a stressze típus, úgyhogy ezért gondoltam, hogy gyógyszeres segítséget veszek igénybe. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, hogy milyet szedjek? Több szert is láttam újságokban, illetve az interneten, ezek megbízhatóak, vagy szigorúan csak orvos által felírt tablettát szedjek? Válom a válaszokat.
2008. szept. 23. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
orvossal
2008. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szerintem is hasznos ez a hardboy,a legjobb rajta a teszt,minden férfi társamnak ajánlom,hogy egy perc alatt töltse ki és számára minden világos lesz!
2008. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
megnéztem az oldalt, mivel barátomnak is hasonló problémái vannak. Most már alakulgat a dolog, de ő is vmi varázsszert akart először netről rendelni, gyorsan lebeszéltem róla. szerintem ha problémája van ott lent, akkor azt előbb nézze meg egy szakember. Az oldal is pont erre figyelmeztet, hogy ne vegyünk hamisitott gyógyszereket, hiszen mégiscsak az egészségünk függ tőle...felelőtlenségnek tartom.
2008. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom az előttem szóló linkjét. A hardboy.hu -n tényleg minden fent van amit csak tudni lehet erről a problémáról. De legfontosabb az az hogy menj el orvoshoz. Anélkül semmilyen gyógyszer ne vegyél be, hogy nem tudod, pontosan mi is az oka a dolognak.
2008. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Gyógyszert csak a gyógyszertárból,soha sem a netről valamilyen "kihagyhatatlan" ajánlat útján. A tesómnak sajna egy nem kellemes gyomormosáson kellett átesnie a hamis és káros álgyógyszerek miatt!
2008. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A pasimnak potencia gondjai vannak,a kezdetekkor ő is gondolkozott rajta,hogy netről rendel valami vackot. Szerencsére sikerült lebeszélnem róla,pont előtte olvastam a Joyban ,hogy a gyógyszereket is hamisítják,és teletömik őket káros anyagokkal,?káb.szerrel? ! Most őt próbálom szép lassan rávezetni,hogy menjen el vizsgálatra a dokinkhoz!
2008. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

én mindenképp orvoshoz küldeném a párom!! szerencsére nálunk még nem fordult ilyen elő, de ha megtörténne, azonnal utána néznék mindennek. konzultálj egy orvossal, manapság már minden ilyen jellegű problémára van megoldás.

csak az internetről ne!!! sok a hamis cucc.

2008. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
ORVOS!!!!
2008. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2009. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

1, ORVOS Kisebb nagyobb okai lehetnek, nem szabad kihagyni ezt a lépcsőt! Egy jó Urológus!

Itt lakóhely szerint is rákereshetsz és a problémához is találsz hasznos infokat!


www.narancssarga.hu

2009. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!