Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér, műtét, tapasztala...

Herevisszér, műtét, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Hagyjam így, vagy pedig megéri megműteni?

Akit megműtöttek, milyen következményei, kockázatai voltak?


2016. ápr. 20. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen megéri meg műteni, mivel jobb nem lesz! Ez csak rosszabbodni fog. Ha nem is most műtöd meg, lehet egy év múlva már meg kell. A visszértágulatok károsítják a nemzőképességet és így a reprodukció nem fog működni nálad, ezért kell meg műteni. De az orvosodra hagyatkozz. Ha műtétet javasol vágj bele, nem lesz bajod. Ha még nem javasolja akkor várj avagy ha kételkedsz kérj másodvéleményt. Ezt szabad. Minden műtétnek vannak kockázatai. Persze olyan kockázat nincs, hogy a herédet elveszted, hiszen nem a heréknél fognak műteni, hanem a hasadnál csinálnak egy nagyon kicsi vágást ahol is a visszereket eltávolítják. Műtét utáni gyulladás, vérrög..stb lehetséges. De ezeket mind elfogják mondani. Az esély kicsi rá.
2016. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Az urológus is műtétet javasolt, szerintem én is úgy fogok dönteni. Egyébként milyen az a vérrög?
2016. ápr. 21. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon jól indult az egyes válasza,aztán a végét csak ki kel igazitanom .A herét is el lehet vesziteni,mert a gyenge véráram miatt szép lassan sorvadásnak is indul .Nagysága egyre kisebbnek tünik .

Ha viszereket távolítanának el,az már a herében lenne .

Te még hála Isten nem tartasz itt .Az alhasnál van kicsi metszés,és here vénájában keletkezett elzáródást szüntetik meg .Kb 20 perces műtét,1-2 napos kórházi bent léttel .De azt is kórházai válogatják .

Maga a betegség,nem múlik el,ez az egy megoldás van .

2016. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 21. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Áhh. Az, hogy sorvadjon már nagyon durván kell kinéznie, és tényleg totálisan látszódna az egész. Ott már szó nélkül műtene a doki.
2016. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahá,ig van .
2016. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem volt a 2000 -es évek elején, a cerka mellett megvágták és kiiktatták az eret. Én úgy mentem orvoshoz hogy már szinte a járás is fájdalmat okozott néha, utána elfelejtheted. Varicocele szót megfogod jegyezni egy életre :) Én bent voltam 3 napot de ismerősömet hazaengedték már délután. Nem veszélyes a műtét csak helyi érzéstelenítést kapsz, ki lehet bírni.
2016. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 22. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Megműttetted, kérdező?
2022. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!