Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Forduljak orvoshoz, vagy...

Forduljak orvoshoz, vagy megoldódik magától?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és észrevettem, hogy a péniszemen merev és lankadt állapotban egyránt előre "bukik" a makkom. A fitymámat rendesen fájdalom mentesen hátra tudom húzni, csak a makkom az ami egy kicsit aggaszt. Meg oldódik magától? Maszturbálás közben nem zavar, se merevedés közben. Valaki tudna segíteni?

2016. ápr. 26. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövid lehet a fitymaféked. Ha nagyon aggaszt a dolog mutasd meg urológusnak. Magától nem oldódik meg, de lehet, hogy problémát sem okoz. A "használatkor" majd kiderül.
2016. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Már csak önmagad megnyugtatása végett is mutasd meg orvosnak. Nem hiszem, hogy magától rendeződik, ha egyáltalán ez probléma, amit leírtál.
2016. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 éves kortól egyedül elmebeteg urológushoz,beutaló nem kell,telefonon érdemes időpontot kérni.


Lehet csak picit feszesebb a fitymaféked,de nem hangzik komolynak hisz gond nélkül hátra tudod húzni a fitymád és nem okoz semmi kellemetlenségeket

2016. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!