Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kifordult a ánuszom, hova...

Kifordult a ánuszom, hova forduljak?

Figyelt kérdés

Az interneten bongeszgettem par hete, es egyszer csak egy szexoldalba botlotzam. Ott talaltam az azt analballont amit vegul hosszas vacilalas utan megrendeltem. Sokat fantazialgattam a dologrol, aztan mikor vegre megjott rogton be is vetettem. Korulbelul egy ora hasznalat utan kicsit tulpumpaltam magamban, nem figyeltem annyira atadtam magam a gyonyoroknek.. aztan szetdurrant. Eloszor azthittem csak tonkrement a kedvenc jatekszerem, maskor is tort mar belem uborka es vastag gyertya is, de aztan lattam hogy eleg rendesen verzek es abban a pillanatban rohadtul elkezdett fajni is.. nehezen kihuztam a bennem levo darabokat, aztan egy tukor fele

guggolva lattam hogy szetszakadt kicsit a vegbelem es ki is fordult.. azota eltelt ket nap, felek elmenni orvoshoz, mostmar kekes feketes a seb es meg mindig verzik, szerintetek mit tegyek? Van valami hatasos aranyer krem esetleg? Gondolom mar sokan jartatok hasonlo cipoben. Segitsetek pls, nagyon felek!! 24/F



2016. márc. 28. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
a citromlé összehúzza
2016. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%
először is ez nem a felnőtt párkapcsolatok kategóriába tartozik, hanem valami darwin díjas kategóriába tartozik, ugyanis ha nem fordulsz azonnal orvoshoz a bajoddal, könnyen megdögölhetsz ezzel a dologgal, ha kékes feketés a seb az a lehető legrosszabb...szerintem ne halogasd
2016. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni vele, mert vérmérgezést kaphatsz és abba belehalsz.
2016. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Irány a doki! Gondolom látott már homoszexuális férfit... De ha tényleg vérmérgezést kapsz, abba belehalhatsz.
2016. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

De nem is az lesz a legnagyobb bajod, hogy belehalsz, hanem hogy elrohad az ánuszod, és sztómát kapsz, azaz kivezetik a végbeledet a hasadra. Attól kezdve ott fogsz kakálni életed végéig. Hogy dugni lehet-e sztómával, azt nem tudom.


Szóval minél előbb orvos, amíg még tudnak rajtad segíteni!

2016. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, most!
2016. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Nem igazán értem mit csináltál, de az lejött, hogy egyértelműen orvoshoz kell fordulnod, azonnal! Nem kellett volna ennyit várnod vele.
2016. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi, a sztómát is meg lehet dugni. És jobban kézre is áll...
2016. márc. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nem haltál meg vagy troll vagy vagy valami csodalény. De ha mégis komoly, ember már a sebészeten kéne gyógyulnod. Orvos!
2016. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Most erre mit vársz? Ha ilyen beteg vagy, hogy ilyen dolgokat nyomsz fel magadra meg érdemled. Kérdés kiírása helyett fordulhattál volna orvoshoz is vagy neki szégyen ezt elmondani?
2016. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!