Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen, az arcszőrzetem...

16 évesen, az arcszőrzetem serkentése?

Figyelt kérdés

Nagyon pelyhes, gagyi az arcszörzetem, a pajeszom vonalánál már látszik, a bajszom is nő és látszik, de még nem igazán sűrű, nem néz ki jól.

Emiatt borotválom is. Kettő kérdésem van.

Az arcszőrzetem tudom valamivel serkenteni, hogy minél előbb normálisan nézzen ki?

Illetve milyen rendszerességgel borotváljam, mert a borotva erősíti a szőrt? Nem szeretnék idősebb koromban túl erős borostát amit ha leborotválok is szürke marad a helyén.



2016. máj. 2. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Tesztoszteron injekció!
2016. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Borotváld le heti 1x. Attól erősödik. Legalábbis nekem. Eddig pelyhes volt, most már rojtos. Bár még nem elég sűrű.
2016. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod, hogy erősebb legyen? A férfiak nagy része naponta, kétnaponta borotválkozik, hogy ne legyen szőrös az arca.

Örülj neki, hogy te nem vagy olyan nagyon szőrös.

A borotva nem erősíti, hanem elvágja a végeket, így szúr, erősebbnek tűnik, de maga a szőrszál nem lesz erősebb, csak a vége szúrósabb.

Egyébként mi a kérdésed?

Mert először kérdezed, hogy mivel tudnál serkenteni.

Utána meg, hogy nem akarsz erőset.

Most akkor többet szeretnél vagy sem? :)

2016. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez így tényleg hülyén hangzik.

Azt szeretném, hogy az arcomon mindenhol látható szőr legyen (serkenteni)

A másik meg az lett volna hogyha túl sokat borotválom lehet-e hogy túl erős lesz idős koromra?

2016. máj. 2. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de olyan 20 éves korodra tuti be fog szőrösödni. Utána majd eljutsz oda is, hogy kétnaponta kell az a beretva.
2016. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A borosta nincs erre hatással. A szőr a hormonok hatására erősödik meg, de hogy milyen erős lesz, az genetikailag öröklött dolog. A következő években még biztosan erősödik! Addig ha nem tetszik, ne növessz borostát!
2016. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
borosta-borotva
2016. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Édesapámnak rendes erős borostája van, remélem genetikailag jutott ebből nekem is:)
2016. máj. 2. 20:31
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Addig örülj, míg nem kell a borotválkozással állandóan kínlódnod!
2016. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
# 5 nekem 20 évesen is elég gagyi az arcszőrzetem. :D
2016. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!