Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkom berepedezett, és néha...

Makkom berepedezett, és néha pirós, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Berepedezni pedig csak a száraz tud .A repedések közt megtapadnak a baktériumok,fertőzés gyulladás keletkezik.

Ettől lehet piros .

A kiszáradásnak több oka is lehet.Azt nem kell elfelejteni a makk felületén csak nyálkahártya van .

Ennek elég a napi tisztálkodáskor a tusfűrdő.Kiváloan eltávolitja kenő anyagot. Ezt aztán pótolni is kellene .

Nem rég olvastam,még orvosok körében sincs egységes álláspont,mi is védi a makkot a kiszáradás ellen.

Páran azt mondták ,hogy makk pereme alatt lévő faggyú miregyek zsírozzák.Fiataloknál ez a smegma .De ez sem végleges .A fityma is termel némi nedvet,védelem szempontjából .

Akinek száraz,az pótolhatja natur baba rémmel .

Régen is ezt használták,illetve a házi disznó zsírt.

2016. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nullázok,ti milyen választ irtatok ? Azt még értékelni sem lehet .Amig nem iródik cáfolat,az enyém a legjobb !!!
2016. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bepanthen jó rá?
2016. máj. 4. 22:31
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nézd, én nem vagyok orvos, nem ajánlok neked semmit. Pontosabban azt, hogy mutasd meg orvosnak. Neked is megnyugtatóbb lesz, ha egy szakember által előírt készítménnyel kezeled!
2016. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!