Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kevés spermám van, átlátszó,...

Kevés spermám van, átlátszó, van ezzel valami gond?

Figyelt kérdés
Tehát az van, hogy napi szinten verem, (1-2 alkalom) de az a probléma, hogy kevés van, és átlásztó a színe.. Velem egyidős osztálytársaimnak(mondták)már spriccel is. Velem van probléma? 13/f

2016. máj. 7. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

9 es,talán még ezt sem olvastad .

Fiatal kérdező,ez talán még jobban kielégltikérdésed .


A 15. és a 60. életkor között az átlag férfi 30-50 liter spermát termel. Ez alatt az idő alatt 8.000-14.000 ejakuláció történik; alkalmanként egy teli evőkanálnyi, körülbelül 3-5 milliliter ondó távozik. Az ejakulátumnak csak csekély része (3-5%) áll spermiumból (ondósejt). Ezek nagyon kis méretűek, viszont igen nagy mennyiségben termelődnek. Minden ejakulációnál (az életkortól, egészségi állapottól, előzetes szexuális aktivitás és alkohol-szinttől függően) 40-600 millió ondósejt távozik. Vegyünk 300 millió spermiumot, mint egy átlagos értéket, és képzeljük el, hogy ezeket egymás után sorba állítjuk (egy spermiumkb. 0,05 mm hosszú), ekkor ebből egy 150 m hosszú spermium-sort kapunk.

2016. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy wikipédiáról tudsz másolni. De ez ondó.
2016. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nincsen semmi baj. Hiszen olyan fiatal vagy még. Meglátod, egyszer ennek is eljön az ideje. Mikor nem is várod. Egy éjjel arra ébredsz, hogy az öledben egy nagy, fehér tó van.
2016. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

A 49%-os válaszadó már nem először tudálékosan okoskodó válaszokat adott, ám ezek a válaszok nem a kérdésre válaszolnak. Ezek csak a válaszoló okoskodásai.

Kérdező! Nincs gond veled. 13 évesen normális ami veled történik. Hamarosan változni fog a "spermád" állaga és színe. És ha egy kicsit ritkábban maszturbálnál és kellően ráizgulnál a dologra több kilövelendő anyag keletkezne, és talán még spriccelne is. De ha nem akkor sincs semmi gond.

2016. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. máj. 8. 17:43
 16/21 A kérdező kommentje:
Akik pedig arról akarnak felvilágosítani, hogy mi az a sperma, azoknak írnám. Hogy 6.-os vagyok. Még ilyet nem tanulunk. A Kérdés, is csak azért van kirakva, mert furcsának találtam, hogy a velem egyidős oszt. társaim régen elhagytak ilyen téren...
2016. máj. 8. 17:49
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja és, nem buktam, csak tovább maradtam óvodába.
2016. máj. 8. 17:51
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez jó! A kérdezőnek is elege van a tudálékos, okoskodó válaszokból.😃
2016. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20%
Akkor 6. osként nem a neten kéne lenned. Nem is értem szüleid miért engednek fel.. Nemhogy a nemi életről kérdezgetni... Ezt a nevelést.
2016. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ha sokat ,vered azzal nincs baj,csak kevés lesz a nuetllád !! na ez már baaj !!!
2016. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!