Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal oldali herében és alhasnál...

Bal oldali herében és alhasnál kényelmetlen érzést érzek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem fáj, de egyfajta diszkomfort érzetem van. Lehet hülyeség, de máshogy nem tudom leírni, mintha a combom és a bal herezacskóm között egyfajta húzódó érzést éreznék. Tapintásra nem érzek semmit, ugyanolyan, mint a jobb oldali here, viszont ha melegben lógnak, és behúzom a hasam, akkor a here fölött egy kisebb dudor látszódik, de tapintásra nem érzek semmit. Mellékherék ugyanakkorák mindkét oldalon. Kitágult, megváltozott ereket nem érzek/tapintok. Alhasi, illetve oldalsó részen ugyanezt az érzést érzem, húzódó, markolászós. Voltam hasi ultrahangon mindent rendbe találtak. Urológushoz egy hét múlva tudok elmenni.

2016. máj. 14. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos jobboldalon hordod a nadrágban, akkor szokott ez előfordulni.
2016. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utóbbi 1-2 hónapban jelentkezett a probléma, 27 vagyok...
2016. máj. 14. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bármi, nézesd meg ultrahanggal is.
2016. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!