Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtét után mennyi...

Herevisszér műtét után mennyi idő múlva múlik el a visszér?

Figyelt kérdés

Lassan már 4 hónapja hogy műtöttek, de még mindig ott van a visszér. Ez normális? Természetesen érzem hogy picit kisebb lett, de nem teljsen múlt el, és még mindig kisebb kicsit a bal herém. A kórházban úgyemlékszem azt mondta a doki hogy kb fél év alatt fog eltűnni. El fog még múlni? Ha nem akkor mi lesz? Légyszi csak tapasztalattal rendelkezők vagy hozzáértők válaszoljanak, köszönöm!

15/F



2016. máj. 17. 15:02
 1/4 UseYourBrain ***** válasza:
A herevisszér műtét több módon elvégezhető. Ha a beavatkozást az említett orvos nem végezte el tökéletesen akkor a kiújulással is számolni kell. A teljes felgyógyulás függ a munkavégzéstől valamint a fizikai megterheléstől. Ha a fájdalom elmúlt akkor várj vele még 2-3 hónapot. Ha ennyi idő sem elég akkor azt tanácsolnám, hogy keress fel egy másik szakorvost.
2016. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy irt problémát mindjárt helyre kell tenni .A herék egyébként sem egyforma nagyok,de hosszú ideje tartó viszértől lehetséges az elmaradt növekedése .A viszeret biztosan megszüntették ,mert ezt általában az alhasban végzik.A here vénájában volt az elzáródás .Mivel gyenge volt a herében is a véráramlás,ott is tágultak a hajszál erek .Hogy miden eredeti állapotba visszarendeződjön ,idő kell hozzá .Kicsit hanyagold a megerőltető sportolást .

Zömmel a bal oldalon van a gond,mert a here vénája derékszögben csatlakozik a vese vénájába ,és itt alakulnak ki elzáródások .

2016. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
49% sok blabla-t ír. Felesleges hozzászólások. Az orvos azt mondta fél év akkor fél év legalább. 4 hónap még nem fél év. Úgyhogy várd ki azt és ha letelik majd menj vissza kontrollra.
2016. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


nekem most volt műtétem és én is érzem méga visszeret. Azonban onnan tudom, hogy sikeres volt a műtét, hogy már nem fáj, ha hozzáérek, sőt meg is tudom nyomkodni. Műtét előtt rendkivül érzékeny volt.


A szomorú hirem viszont az, hogy nem fog a visszér felszivódni. Ez 100%. Direkt rákérdeztem kontrolon. Azt mondta az orvos, hogy max ha kiszednék, akkor tűnne el. De mivel nincs keringés benne, ezért gondot többé nem fog okozni :)

2020. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!