Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen további lehetőségeim...

Milyen további lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és relatív fitymaszűkületem van. Már túl vagyok egy fitymafék műtéten és egy bemetszésen és annak korrigálásán. Az első bemetszés természetesen a szűkület meszüntetésére volt, de a varratok túl hamar kiestek és egy sarjszövet nőtt oda a bőr helyett. A második műtét, ami bemetszés ennek a szövetnek az eltávolítására szolgált. A helyzet az hogy a sebgyógyulásnál nekem még ilyen sosem történt és az orvos is értetlenül állt a dolog előtt, hogy ez miért van. Hiszen a sebem két széle tökéletesen begyógyult, de a közepén sarjszövet nőtt.


A lényeg tehát, hogy a relatív fitymaszűkületem továbbra is fenn áll, mivel a sarjszövet összehúzza a bőrt, ami éppen az ellenkezője annak aminek történnie kéne. Ez a probléma a testemnek csak azon a területén jött elő. A kérdésem tehát az, hogy ezzel mit lehetne kezdeni? Pusztán balszerencse, hogy újra kinőtt? (Tisztítva volt minden nap!) Ha esetleg újra megcsináltatnám lenne esély ennek elkerülésére?


Az orvosom már tájékoztatott, hogy ilyenkor a körülmetélés a hivatalos megoldás, de ne értsétek félre nem erőltette! Ő maga mondta, hogy olyan kisfokú a szűkületem, hogy a bemetszés biztos megoldja. Tehát ez a hegesedés tehet róla de nem tudja indokolni, hogy miért lehet :/


Köszönöm ha végigolvastad!



2016. máj. 17. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mielőtt a végére jutottam, már be is ugrott a körülmetélés. Nem olyan nagy dolog megválni egy kis bőrtől, de nem kell kínlódnod többet!
2016. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
De ilyennél nagy dolog megválni egy kis bőrfelülettől hisz utána egész életedbe nem olyan lesz, mint ahogy anatómiailag kellene. Ha van rá megoldás, hogy ne távolítsák el akkor küzdeni kell érte.
2016. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen,végig olvastam .Azt tanácsolnám keress fel másik orvost .Az orvos em tudhat mindent,nála még ilyen nem volt.

Másnál meg lehetett .Vannak betegségek,műtétek,mielőtt több orvos beszéli meg,mit lehet tenni .

Itt erre érdemi választ nem fogsz kapni,bár , inak ide orvos jelöltek is .

2016. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Akiét nem vágják ,az könnyen mond le a másikéról.
2016. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
2,3-as jókat írt.Több orvost keres fel,kérd ki a véleményük,mond el nekik szeretnéd a metélés elkerülni ha lehetséges de végleges megoldást találni végre.
2016. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fityma nyújtásával próbálkoztatok? Vagy csak műtéti megoldásokat alkalmaztatok eddig a kezelésed során?
2016. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoztunk, csak műtéti megoldásokkal.
2016. máj. 21. 04:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg akkor, és dobd be a Diprosalic kenőcsöt a kérdésbe. (Anélkül is megy, de lehet hogy hasznosan ellene dolgozna a sarjadásnak nyújtás közben)
2016. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés, milyen volt előtte, és milyen most a relatív fitymaszűkületed? Lankadtan mennyire volt/van könnyű hátrahúzni, mereven meddig ment/megy?
2016. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lankadtan semmi probléma nincs vele, teljesen visszamegy.

Mereven pedig a műtét előtt és a műtét után is kb. a feléig megy vissza.

Fel fogok keresni több orvost, de igazából megbízom az én orvosomban is. Eddig a ponti szóba sem jött a metélés és ahogy láom, ez igen ritka. De mint mondtam, azért megnézetem más orvosokkal is :)

2016. máj. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!