Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki valami tanácsot erre?

Valaki valami tanácsot erre?

Figyelt kérdés
Kb. napja viszket a péniszem és eléggé piros a hegye. Eleinte csak enyhe fájó érzés volt jelen, mikor hátrahúztam a bőrt. Most viszket és nagyon érzékeny. Nem tudom,hogy lehet-e jelen gomba hiszen csak a párommal közösülök akit megvizsgáltak és egészséges meg terhes is. Úgyhogy nem tudom mi lehet de nagyon kellemetlen. SOS.
2016. máj. 23. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Gombát bárhol el lehet kapni, és a fentebb említett tünetek mellett én gombára gyanakszom. Voltál-e az utóbbi napokban, esetleg hetekben úszódában? Zuhanyoztál-e máshol, mondjuk munkahelyen, úszóda zuhanyzójában? Mindenesetre, ajánlom, hogy keress fel egy orvost. És semmiféleképpen ne létesítsetek szexuális kapcsolatot a pároddal, ameddig nem küszöbölöd ki ez a fertőzést.
2016. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Akár gomba is lehet,otthon először a Canestennel szoktak próbálkozni.Én már csak kiegésziteni tudom az 1 válaszát.Gyulladt is lehet a vége ,erre meg a Neogranormon lehet hatásos .

Ha nem szűnnek a tünetek 3-4 nap után sem ,akkor bőrgyógyászat .

2016. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahogy a bőrt húzom úgy valami fehér nagyon apró dolgokat is látok. Akkor ezt a krémet használhatom?
2016. máj. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!