Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol csináltassam a rövid fék...

Hol csináltassam a rövid fék műtétet?

Figyelt kérdés
Sziasztok Rövid fék műtétet kell csináltatnom. Melyik magánklinikát ajánlanátok erre a célra? Szemezek az ars medical-al szerintetek?
2016. máj. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem egy olyan műtét,amit csak magán klinikán lehet elvégeztetni .Menj abba a szakrendelőbe,ahova tartozol.

Nem hiszem hogy kedved lenne hozzá,főleg amikor már elment az érzéstelenitő hatása .

2016. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
És ha ő magánklinikát akar, mert teli van pénzel? Akkor szíve joga. Ha én teli lennék pénzel biztos nem mennék sohasem még kisebb problémákkal sem állam által fizetett magyar kórházba... Inkább külföld.
2016. máj. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

2 es,csináltathatod bárhol,a műtét utáni fájdalmat,kellemetlenségeket egy orvos sem tudja átvállalni.

A pénzedért ugyan körbe ugrálhatnak,gagyizhatnak,mert ott erre is van idő.Ezek az orvosok az ilyen jó pénzes páciensekből élnek meg nagyon jól .

Te még nagyon nem tudod külföldön milyen árak vannak .

Egyénként kb Szeptemberben nyílik majd az ország legmodernebb magán klinikája,urológia szakrendeléssel .

Minden igény ki fog elégiteni .

2016. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Tudom milyen árak vannak külföldön képzeld voltam ott. A A fájdalmat lehet csillapítani. Legmodernebb urológia? Az Gyulai kórházban van. Eléggé korszerű kórház amúgy. Folyamatosan építkeznek és tapasztalt orvosok vannak. Az urológiai osztály meg elég nagy.
2016. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak magánklinikán akarom, gyorsan lemegy az egész, és jobban bízok bennük mint egy sima kórházban. Kérlek magánklinikákat ajánljatok. Köszönöm!
2016. máj. 25. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kaptam üzenetbe valakitől:

" Hali !

Nem fogok én veled arról vitatkozni,milyen árak vannak külföldön,és melyik a legmodernebb kórház.Melyik lesz pár hónapon belül,te ezt nem tudhatod ,mert nem jársz olyan körökben ,ahol ezt megtudhatnád .

Szép jó estét !"


Minden bizonnyal nem járok olyan körökben és csak TE tudhatsz mindenről és ami általad kiválasztott csak az a legjobb! És mi alapján lesz egy kórház a legmodernebb és a legjobb? ;)

2016. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!