Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat a jobb herém?

Miért fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy haza jöttem suliból, hogy a jobb herémmel valami nem oké.Azt figyeltem meg, hogy elősször fentről érkezik a fájás (a hasam alól) aztán a jobb herémbe jelentkezik (nem állandóan meg nem is fáj hosszú ideig csak bele nyilak és utánna elmúlik)Meg mintha a jobb herém nagyobb is lenne valamennyivel (nem sokkal) Am 14 éves vagyok. Remélem valaki tud majd hasznos információt adni.

2016. máj. 25. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Herefüggöly vagy herecsavarodás is lehet. Orvoshoz kéne menni elég sürgősen, mert ha tényleg megcsavarodott, a here 6 órán belül elhal.
2016. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
32%
Nekem is volt régebben ilyen, kiderült, hogy vesekövem van. Lehet Neked is. De azon a részen elég közel futnak egymáshoz az idegpályák, valami más helyről is átsugározhat. Ha sokáig fenn áll a dolog, nézesd meg dokival, az a biztos!
2016. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nem here csavarodás mert annak teljesen mások a tünetei .Fetrengnél a fájdalomtól .
2016. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A hirtelen növekedésétől is fájhat.Most pont ebben az életszakaszban vagy .
2016. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Első válasz nem oké. Második csak részben, de nem vesekő.

Ezt így nem lehet megállapítani mitől van, csak találgatni, de az sem biztos. Fordulj orvoshoz. (Urológus)

2016. máj. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Sebészeten dolgozom és nem feltétlen fetrengene a fájdalomtól ha herecsavarodása lenne, de oké. Ez az oldal még mindig nem a minőségi tanácsadásról szól.
2016. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Valószínű, hogy ott dolgozol. A herecsavarodás igenis elég nagy fájdalommal jár amikor is azonnal befogsz menni a kórházba! Rosszabb, mint az elakadt kő az uréterben! Szóval te nem dolgozol a sebészeten...
2016. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! De szerencsére mára már elmúltak a fájdalmaim.
2016. máj. 26. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
7 es,köszi hogy megválaszoltál helyettem is .Ment a zöld .
2016. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
köszönöm a zöldet. bírom amikor a "kórházban" dolgozok kommentelnek ide, mert nincs jobb dolguk. Biztos azért kell órákat hónapokat várni bármire, mert gyakorikérdéssel foglalkoznak és eszmecserét futtatnak. bár nem hiszem, hogy orvosként dolgozol ott, attól még persze dolgozhatsz. takarítás? meg amúgy te biztosan, tudod milyen érzés is a herecsavarodás, lehet hogy már a kórházban azért nem fetrengett az illető a fájdalomtól, mert... Mondjuk erős fájdalomcsillapítókat kapott vénásan???
2016. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!