Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellene aggódnom a HIV-fertőzé...

Kellene aggódnom a HIV-fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Maszturbálás során az ondóm érintkezett egy sebbel. Tudtommal nem vagyok HIV-fertőzött, nővel még sosem voltam.

2016. máj. 31. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Most azon aggódsz, hogy megfertőzted-e saját magad HIV-vel?
2016. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. máj. 31. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, amíg az ondóban van a HIV-vírus, addig nincs gond, mihelyst bekerül a véráramba, onnantól kezdve vannak a gondok.
2016. máj. 31. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod megfertőzni saját magad, ha már benned van a fertőzés, akkor tökmindegy hogy érintkezik-e sebbel vagy sem, mert benned van :D Hány éves vagy?
2016. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eléggé fiatal.
2016. máj. 31. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ondó magától nem tartalmaz HIV-vírust, csak akkor, ha fertőzött vagy. Ha nem élsz nemi életet, nem vagy intravénás drogos és édesanyád sem HIV pozitív, akkor gyakorlatilag LEHETETLEN, hogy fertőzött legyél.

De üsd be a googleba, hogy HIV, és találsz egy halom linket arról, hogy milyen ez a betegség, hogy kaphatod el stb. :)

2016. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!