Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron, mint izomnövelő...

Tesztoszteron, mint izomnövelő. Vélemények? Nincsenek káros hatásai?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 06:56
1 2
 1/18 anonim válasza:

Tudod mi a legjobb izomnövelő?

Az edzés...

Nah annak nincsenek káros hatásai.

Sok sikert.

2011. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 dirtboy ***** válasza:
pontosabban megfelelő táplálkozás és edzés.
2011. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 °:Amigo:° ***** válasza:

1. :


Az edzés (magában) egyáltalán nem izomnövelő !

....és igen is vannak káros hatásai, ha rosszul csinálod komoly sérüléseket szedhetsz össze.


A tesztoszteronnak lehetnek káros hatásai, ha helytelenül használod. (ha itt kérdezel, feltételezem, hogy hülye vagy hozzá)

Tehát nem a Teszto káros, hanem a hülyeség!

2011. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ne használd attól fügetlenül h olcsó és tényleg sok hülye használja mert aminőségi szerek drágák és arra már nem akar lovét kiadni én elítélem egy picit értek hozzá,inkább nandrolone származékot, boldenone t, v winstrolt használj, a többi tesztoszteronkomponens sztem káros leeht mert nagy az aromatizáció esélye főleg ha nincs mellé aromatizáció gátló szedve

szóval sztem ne szúj ilyet!!!

2011. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 °:Amigo:° ***** válasza:

#5:


Hát tényleg csak nagyon kicsit értesz hozzá....kb hallottad a nevüket. :-)

Nem akarok itt koxolási tanácsokat adni, mert agyilag rokkantak is olvassák, aztán még felbátorodnak. :-))))


De te se ajánlgass "nandrolon származékokat" tesztó helyett, mert a nandrolon alapvegyülete konkrétan felelős a magas progeszteron szintért, ami még rosszabb, mint a DHT vagy az ösztrogén, amivé a tesztoszteron képes alakulni.

A nandrolon és az általad említett vegyületek ugyanúgy az androgén receptorokhoz kötődnek, mint a tesztó, de sokkal kevésbé androgén hatásúak. Ezért impotenciát és alacsony saját tesztoszteron termelést okoznak.

Ráadásul a Trenbolone is nandrolon-származék, ami pl. nem nevezhető gyenge vagy biztonságos cuccnak.

Tesztoszteron nélkül NINCS normális, szakszerű szteroidkúra !

Ezt jobb lenne ha az eszedbe vésnéd.

2011. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A barátom 18 éves, 3 éve rendszeresen ( azaz heti 3x 2-3 órát ) jár kondizni. 66 kg volt mikor elkezdte, kb. másfél év múlva elérte a 85 kg-ot, és azóta annyi. Ő még szeretne izmosodni, de már sehogyan sem tud. Az edzésterveket is hiába változtatja, próbál ki többfélét, semmit nem "nő". Karácsonyi ajándékként gondoltam, hogy veszek neki valami izomnövelőt, de szerintem ti sem gondolhatjátok, hogy egy 17 éves lány sokat értene ezekhez, azért írtam ide a kérdést. Akiktől értelmes válaszokat kaptam, nagyon köszönöm!
2011. dec. 3. 08:10
 8/18 anonim válasza:
Az igen... Szép kis barát vagy, meg okos is, ha ajándékként ilyenekkel akarod tömni a barátodat...
2011. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

0:35 ös miről beszélsz???

teszto nélkül nincs normális kúra???a boldenone szted miylen vegyület ha nézz már utána???

osztod az észt sztem semmit sem értessz hozzá!!

Lehet ateremben van pár ember akinek tanácsot osztasz mert kb tele vagy mint a piros hetes a blahánál, csak te tesztóval.

Az egyik legkárosabb injektálható szer a tesztó származékok ide tartozik a boldenone is de az összes közül ennek van a legcsekélyebb mellékhatása és viszonylag erőteljes izomnövelő hatása!!

A többit inkább állandó orvosi felügyelet nélkül nem érdemes szúrni értem itt a vese károsodás mértékét a fokozott vízvisszítartás miatt, ami atesztó származékoknál a fogyasztott adaggal egyenesen arányos kivétel ha nem szed vki aromatizáció gátlót, és ezek mellé magyas vérnyomás, fokozott szívkárosodás(pl erősődő pulzusfrekvencia, szabálytalan ritmus) a megnövekedett vérmennyiség miatt, érhálozat megmerevedése és fokozott romlása, az androgén receptorok lekötése a kivülről bevitt hormon miatt, fokozott átalakulás DHT vá,ami zsíros pattanásos bőrt, és kopaszodást és a legnagyobb gond prosztata gyúlladást később rákot is okoz, és ott aheresorvadás is még!!

NE beszélj hülyeséget h nincs nomális kúra tesztó nélkül ezt ma kb mondja egy oylan ember aki pont h nem ért hozzá sokat!!!

Ami anyagokat mondtam és atrenbolone nem volt benne mert az sok mellékahtást produkál, de a többi szert a gyógyászatban használják külföldön és nálunk egyaránt pl aids es és rákos betegek roborálására, mert az összes közül a primobolan nak, nanrolone decanoate nak, nanrolone phenilpropionate nak, winstrol nak van alegkevesebb mellékhaás a többihez képest.Ezeket a szereket és pl még égési sérültek, izomsorvadásban lévő kezeltek kaphatják életük végéig ált megszakítás nélkül, de nem a konditeremben ahsználatos mennyiségekkel adagolva igaz.Ezeknek is leeht egy kewvés elhanyagolható mellékhatása de korántsem annyi mint amiket te annyira felmagasztalsz a tesztó származékoknak, DE kivétel it taboldonone ami ugye ide tartozik de nem képvisel oylan rossz mellékhatásokat a többihez képest.

ÚGYhogy légyszíves pont te ne ajánlgasd a tesztó vegyületeket itt azok nagyon károsak, és tényleg csak komoly kúrák kiegészítésénél szerepelnek.

És h miről beszélek, ezzel foglalkozom de sztem te még azt sem tudtad h ezek mik amikor én NORMÁLIS kúrákat állítottam össze, és akinek össze állítottam nem lett ám semmi baja utána nem úgy mint a sok tudatlan aki tájékozatlanul felül mindenki váalszára és a teszto származékokat nyomják mert az olcsó és tuti a hatása hát sok sikert kivánnék a fogyasztásukhoz!!!!

2011. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 °:Amigo:° ***** válasza:

#9:

Komolyan nem értelek.

Igen, a boldenone teszto származék. És Te pont azt ajánlgatod, pedig azt mondod a tesztoszteron káros.


Semmivel sem károsabb, mint a Boldenon, vagy főleg a Nandrolon. Tény, hogy rövid távon -ha nem körültekintően használják, lehetnek mellékhatásai. De ezek kis hozzáértéssel kiküszöbölhetőek. Ellenben az általad említett szerek hosszú távon meglepő dolgokat tudnak művelni. (pl nandrolon gynecomastiat okozhat, és ezen még antiösztrogénnel sem tudsz segíteni)

Ja, "Deca-dick" kifejezés megvan ? Azoknál használatos, akik azt hiszik, hogy nekik nem kell tesztoszteron. ..pedig az ÖSSZES anabolikára igaz, hogy az endogén T. termelést agyonvágja. Még a leg- enyhébb is.

És ezzel nem tudsz mit kezdeni, akármilyen ülye HCG protokollt kitalálsz, NEM tudod megakadályozni.


És tudod, ha már ez mindenképp elkerülhetetlen egy kúra alatt, akkor már had ne kelljen tesztoszteron nélkül, ízületi kenés (vízvisszatartás), nélkül, alacsony energiaszinttel és szexuális teljesítőképességgel élni.

Ha már valaki elkezd egy kúrát csinálja rendesen, ahogy KELL, vagy NE CSINÁLJA sehogy sem !

2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!