Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha szemölcsös lett a farkam...

Ha szemölcsös lett a farkam töve, akkor HPV-m van? Mit csináljak, kihez menjek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hónapban elkezdtek szemölcsök nőni a farkam tövénél. Nem a rudin magán, hanem még a tövénél. Nem fáj és nem érzek semmit ott, de nagyon zavaró és a látvány sem esztétikus. Olyan 8-10 kisebb, akkorák mintha tollal egy kis pontot rajzolsz egy papírra.


Hová mehetnek, mit csinálhatnék? Az utóbbi 1 évben 5 szexpartnerem volt. Nem igazán vagyok ezekben tájékozott tényleg

22/F


2016. jún. 16. 16:36
 1/6 anonim válasza:
bör és nemi gyógyászal irass fel condyline ecsetelőt az leszedi..
2016. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el bőr - és nemibeteg gondozóba. A gyógyulásodig ne létesíts szexkapcsolatot. Majd a doki elmondja, hogy ezt mikortól teheted meg.
2016. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rudigyógyászhoz
2016. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt kaptam priviben (amúgy senkinek nem írok privátban):


"Már nem azért de amikor nekem volt akkor szexeltem állandóan gumi nelkul es partnerem nem kapta el,nem tudom miért nem.."


Elég szomorú, hogy valaki tudja magáról, hogy beteg / tünete van / fertőző / normáltól eltérő állapota van és a partnerét is tudatosan kiteszi a betegségnek. Egyáltalán nem biztos, hogy a partner nem kapta el a fertőzést! Sőt!

Nagy ostobaságra / tudatlanságra / intelligenciahiányra / nem egészséges személyiségre vall, ha valaki ilyet tesz!


A kérdező legalább akar tenni az egészsége érdekében!

A privátban válaszoló pedig olyat tett, amit egy partner sem érdemel meg....

2016. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. privát válasz ugyanattól: nickneve: Rühellem a nőket!


"ba*meg te hülye kur*a..


ez arról szól hogy aki mindig vigyázz életébe mindenre az mégis elkapja,aki meg basz*k füvel fával az nem..tehát ennyi..


csakhogy mondjam ba*meg hogy attol kaptam el akivel szexeltem végig,de neki nem voltak jelei fizikálisan.."


Ennyit az IQ-ról....

Ezen kívül mindenki saját magából indul ki. Ahogy nevezett a privátos, úgy azt saját magával kapcsolatosan gondolja. Sajnálom, hogy önmagadat lehülyézted és a kurv.nak írtad le. Egészségesebb életet kívánok minden szempontból.

Az illetőt letiltottam és elnézést kérek a kérdezőtől is.

2016. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ma 12:43


Te neked is nagy IQ-d lehet ha nem tudsz olvasni a sorok közt..

2016. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!