Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindig lefekvés előtt elmegyek...

Mindig lefekvés előtt elmegyek WCre pisilni. De amikor lefekszem akkor olyan érzésem van mintha még mindig kéne vizelnem. Szerintem ez pszihés. Menjek el gyerek pszichológushoz vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/f

2016. márc. 21. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen szerintem ez természetes dolog, én is így voltam, aztán egy-két év alatt teljesen elmúlott magától, és azóta sem jött vissza.


35/f

2016. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Br én lány vagyok, de ugyanígy voltam ezzel gyerekként, mostanra már elmúlt. És igen, én szerintem ez pszichés, de valójában nem is kell vécézned, csak úgy érzed, talán sokat stresszelsz.
2016. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért megkérdezhetnéd az urológust is
2016. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kezdeti húgyhólyag fertőzés is. Ugyan ezt produkálja. Nem veszélyes, de szedj rá tőzegáfonyát
2016. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!