Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés után...

Részleges körülmetélés után mit lehetne tenni a makk kiszáradása ellen?

Figyelt kérdés
Eléggé száraz a makkom, mióta nem fedi (csak részben) a fitymám. Nem lesz ebből probléma? Hogyan tudnám kezelni a szárazságot?

2016. jún. 23. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Fogyassz rendesen folyadékot, hordjál szellős laza gatyát. Nincs vele különösebb tennivaló.
2016. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres körömvirág kenőccsel... bár ha ennyire kiszárad,... biztos hogy részlegest végeztek rajtad?
2016. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tuti. Általában a makkom felét befedi (néha összemegy a péniszem, akkor épp hogy csak a hegye látszik ki, merev állapotban pedig pont a makkom pereme alá csúszik).


Nem tudom, hogy nagyon száraznak számít-e, de tapintásra teljesen száraznak tűnik.

2016. jún. 23. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon vékonyan baba krémmel kell bekenni .Sajnos elveszitetted azt,amit a bőr végzett el .
2016. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom. Köszi!
2016. jún. 23. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A baba krém azért rossz tanács, mert segíti a fityma visszatapadását a makkra, nem tanácsos, szülőknek sem ajánlják! Amikor a farkamat megcsinálták, (fitymaszűkület rövid fékkel...) nekem a szakember ezt részletesen elmagyarázta mit szabad, és mit nem, és azt miért nem, innen tudom! De ha vannak kérdéseid, vagy nem tiszta valami, írj rám bátran privátban, és megadom az illető elérhetőségét, rendelési időn kívül rendszerint válaszol, ha tud.
2016. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A maradék fitymát megpróbálhatod nyújtani hogy teljesen fedje újra a makkodat. Mivel hiányzik az a rész, ami szűk tud lenni, nem valószínű, hogy valaha újra fitymaszűkületed lesz, viszont a fedettséggel elérhető, hogy újra normálisan nedves legyen a makkod.
2016. jún. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a műtét után bepanthen kenőcsöt használtam
2016. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!