Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrgyógyászatra hogy mennétek...

Bőrgyógyászatra hogy mennétek el úgy, hogy lekerül rólatok a nadrág?

Figyelt kérdés
Mármint nem sokat járok orvoshoz, de hát, én nagyon merevedős típus vagyok, ha pucér vagyok mások előtt, és hát a doktornő is kb 30 éves sincs, még jól is néz ki, és valószínűleg hozzá is fog érni...
2016. jún. 25. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire súlyos a problémám. Persze pont azért megyek orvoshoz, hogy ezt kiderítsem, tehát ördögi kör... :D

De szerintem már elég sok mindent látott, nem lesz kíváncsi a te merevedésedre.

(Amúgy matekozz fejben, az állítólag sokat segít) :D

2016. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Micsoda élénk fantáziád van neked,... fiam!
2016. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ő orvosként nem foglalkozik vele. Bár ha tetszik neki a szerszám, akár segíthet is rajtad. Több videóban is láttam már ilyesmit.
2016. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát utolsó ezzel nem nyugtattál meg sőt...
2016. jún. 25. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű mi miatt kell bőrgyógyászhoz menned?


Ha csak el kell menned bőrdokihoz,nincs különösebb okod,nem kell letolni a gatyát,h a azt akarod megnézetni ott az urológus


Ha a péniszeddel van baj,kiütés stb azzal elmehetsz urológushoz is,ott diszkréten a vizsgálat,csak az orvos fog látni,az orvos is férfi és csak alul kell vetkőzni

2016. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!