Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt hogy hivjak? Ejszakai...

Ezt hogy hivjak? Ejszakai magomles?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem es amikor visszaaludtam egesz kulonleges alomban volt reszem kicsit erotikatol es szexualitastol tulfutott volt es amikor almomban elmentem akkor arra keltem h luktet a peniszem mondom ennyire azert nem kelett volna bele elnem magam de aztan bekattant a gondolat h ez nem e az a dolog miatt van amit gyakran ebren tortenik es akkor megneztem es kiderult h de nem csinaltam belole nagy ugyet de azert kivancsi lennek ez miert tortent.15/f
2016. jún. 26. 17:58
 1/7 anonim válasza:

Vagy régen verted ki és ilyenkor alapból kiürül a szervezetből.

D ez anélkül is előfordulht.

2016. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*De
2016. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nevezzük álombelinek .Nem nagyon értettem a hosszú magyarázatot,talán másnak nem volt az,és majd megválaszolják.
2016. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magad mondtad ki mi is ez, Kérdező!
2016. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják "nedves álomnak" és ez a te korodban teljesen természetes.
2016. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo csak fura volt meg nem tortent ilyen mert nem csak ilyen kis elovaladek hanem rendesen mintha kivertem volna, de az kizarva h regen vertem.
2016. jún. 26. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjszakai magömlésed volt, ez biztos!
2016. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!