Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kóros a rendszeres éjszakai...

Kóros a rendszeres éjszakai merevedés?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tinédzser. Állítólag örülnöm kéne neki, de gyakran nem tudok emiatt aludni semmilyen pozícióban, nagyon kellemetlen. Ha 1-2 percre felülök, lassan elmúlik, de lehet, hogy fél órával később megint ülhetek fel hulla fáradtan a hideg szobában... Tudtok valamilyen ellenszert?
2016. febr. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ize... szerintem sokan cserelnenek veled, akinek mar akkor sincs, amikor kene... Hordj laza pizsamat vagy boxeralsot, esetleg azt se, akkor nem lesz kenyelmetlen.
2016. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Az éjszakai merevedéseknek más biológiai okai vannak,melyek normálisnak tekinthető .Ez is elkisér életünk végéig.

Semmilyen ellenszert nem kell bevetni,mert nem is lehet .

2016. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne kóros, hol olvastad vagy hallottad ezt és miért zavar ???
2016. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Találj valakit, aki enyhít ezen a kemény helyzeten!
2016. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Mindegy, hogy boxert, vagy szorosabb alsót, vagy semmit sem viselek. A nyomás zavar az alvásban. A kórosságot nem gondoltam teljesen komolyan, de mindenhol csak reggeli merevedésről olvastam. Folyamatosan a partnerkeresésen vagyok, legalább lélekben...
2016. febr. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!