Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikorra fogok mutálni? (13/F)

Mikorra fogok mutálni? (13/F)

Figyelt kérdés
Csak fura néha hogy pl Skypeolok és hallom a mély hangú 14 éveseket, 13 éves vagyok 162 centi és néha azt érzem hogy csak én vagyok ilyen vékony hangú stb. Hónalj szőrzetem még nincs, Fanszőrzet az van, here kb 2,5 centi

2016. júl. 2. 04:25
 1/4 poszeidon1 válasza:
11-16 év között zajlik le!!!
2016. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
1 es nagyon bő idő vallumot irtál.A gyakori a 14-16 közötti időszak .
2016. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Eltérő,mert valakinél korán kezdődik,másnál nagyon későn.De eleve nem mindenkinek lesz férfias hangja felnőttként sem,vannak szoprán hangú férfiak,sőt van hogy valakinél szinte fokozottan,észrevehetetlenül mélyül,folyamatosan,mindig picit a hangja,tehát észre sem venni,másnak meg dörmögösen mély hangja lesz.


Mindenkinél másképp van.Egyik unokatesómnak tök lányos hangja maradt,gyerekként meg idegesítően picsogó hangja volt.

2016. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13 évesen sajnos nekem is "pina" hangom volt, most sem túl mély, de ne aggódj hamar változni fog
2016. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!