Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata masszázst milyen...

Prosztata masszázst milyen nemű orvos csinálja szívesebben?

Figyelt kérdés

Tehát pl én mint átlag férfi, sokkal szívesebben nyúlnék egy női testhez, mint férfihoz. Ráadásul a homoszexuálisok/biszexuálisok egy része homofób is (látszólag), és hát másik pasi fenekében nyúlkálni -miközben annak áll a farka- férfiként...


Nektek férfi, vagy nő csinálta? Mennyire pironkodnak az orvosok (férfi, és mennyire női urológus?)?


Sajnos az urológusok a XI. kerületben (és talán máshol is) akkora URAK, hogy ők ilyent már nem is csinálnak. De miért? Mert bennük van a homoszexuális sztereotípia? Vagy csak mert fárasztó?


Nektek mi a tapasztalat? Ki csinálta, és mennyire "szívesen"? Férfi betegként melyik a kellemetlenebb?



2016. júl. 2. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Áruld már el milyen orvosi célból kéne téged prosztata masszásban részesíteni? 😂
2016. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem orvos csinálja ,általában szak nővér .

Ehhez nem kell orvosi szakvizsga .

2016. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ajjajj.


Tényleg a nővér csinálja??


Na amúgy azért kéne, mert a bőrgyógyász-nemibeteg gondozó semmit nem talált, ő mondta hogy masszázs utáni vizeletet kéne tenyészteni. Amúgy húgycsőgyulladásom van már kb 1 éve, hiába járok orvosról orvosra.


Nem mellesleg a veséimre is ráment tavaj (sőt, úgy kezdődött), az szerencsére már nem fáj. Mondanom sem kell , hogy urológián kezdtem a kálváriámat (röntgen volt, és UH, meg 1db AEROB tenyésztés, de semmi más)

2016. júl. 2. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
"homoszexuálisok/biszexuálisok egy része homofób is " WTF???????
2016. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol láttál te valaha orvost pironkodni?

Nem lehet összehasonlítani egy orvost az átlag férfival és nővel sem. Az orvos nem a vezérhím csábos segglyukát látja, hanem egyet a sok közül, amit meg kell vizsgálnia, vagy éppen kezelnie.

2016. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de most már a kérdésre is válaszolhatnátok! És igen, láttam pironkodni orvost. Még a pénisz szót sem merte kiejteni!


A homofób dologra: Ha én meleg lennék és szégyelném, akkor homofóbot játszanék. Minthogy ismerek homofób embereket, és szerintem van bennük bőven meleg hajlam!

2016. júl. 2. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vágom a kérdést. Kinek áll a farka prosztatamasszázs közben? Ez nem a szexuális fajta...
2016. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet, hogy nővér végezze... Nekem amikor doktornő végezte, akkor fájdalmasabb volt. Valahogy nem érezte át a dolgot, hogy milyen érzés lehet.
2016. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem végezte doktornő és úr is. Egyik sem pironkodott, de ahogy előttem mondták, nekem is kellemetlenebb volt a doktornővel. Ő határozottabb volt vagy nem is tudom..

Másrészről különbözőek vagyunk, ha a fenekedben turkálnak. A fájdalom miatt bizzos nem erotikus a dolog, de az sem biztos, hogy éppen minire megy össze a szerszám.

2017. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!