Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkon a (bőr alatt) sárgás...

A makkon a (bőr alatt) sárgás fehéres váladékot találtam. Merev állapotban nem is tudom nagyon felhúzni ott a bőrt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valami fertőzés? Forduljak orvoshoz?

2016. júl. 4. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2016. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2016. júl. 4. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit tapasztalsz az a szmegma. Elhalt hámsejtek, és a faggyúmirigyek váladéka gyűlik össze főleg fiatal fiúk fitymája alatt. Fontos ilyenkor a rendszeres mosással ezt a felgyülemlett "váladékot" eltávolítani, mert könnyen bomlásnak indul. És amellett hogy iszonyatosan bűzös tud lenni, még gyulladást is okoz. Ez lehet az oka, hogy nem tudod rendesen hátrahúzni a bőrt, ha eddig minden gond nélkül hátra tudtad húzni.
2016. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bűzt azt tapasztaltam. Canestennel kenem minden n ap fürdés után. Az majd segít. Azért nem nagyon huzogattam eddig mert az utolsó emlékem az volt róla hogy az urulógus kicsi koromban úgy húzta fel hogy csodáltam hogy meg maradt ott a bőr xD
2016. júl. 5. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig jobb ha huzogatod minden fürdés után mosd meg tatrsd tisztán
2016. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon óvatosan húzd hátra a fitymád és mosd le a szmegmát onnan
2016. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!