Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért olyan sokan ellenzik a...

Miért olyan sokan ellenzik a körülmetélést?

Figyelt kérdés
Egy igen gyakori műtét fitymaszűkület esetén. Vannak más megoldások is, de általában ez a tuti, v legalábbis ezt mondják. Vannak olyanok akinek levágták a fitymáját, és meg van elégedve, illetve azt mondja hogy semmit se változott a nemi élete?

2016. júl. 4. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert csonkitás
2016. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Röviden,a bőrrel együtt millió számra veszitik el az érző idegvégződéseket .A makkon lévő pontosan 50,meg a gatyától

kidörzsölődik,elvesziti a feladatát amiért ott van .

Orvosi szó használattal,a makk felszíne elkérgesül,érzéketlenné válik .A leirtak miatt bírják kicsit tovább a metéltek a sexet ,de abban a jó testi élményben,örömben soha sem lesz részük,mint a bőrrel rendelkezőknek

2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem minden esetben igaz, hogy annyira érzéketlenné és kérgessé válik. Függhet attól, hogy milyen okból és milyen eljárással csinálják. Én azt a tábort erősítem, miszerint nagyjából meg vagyok elégedve. :-) (Szoros típusú metélésem lett.) Nem kérges és nem érzéketlen. Érdemes előre utánanézni vagy egyeztetni az orvossal.
2016. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

"Orvosi szó használattal,a makk felszíne elkérgesül,érzéketlenné válik ."

Ilyen orvosi szó nem létezik, ezt egy régebben itt siránkozó ürge terjesztette el, akit kiskorában körülmetéltek, és őneki rosszul sikerült, a 48%-os onnan veszi ezt.


Az igaz, hogy kiszáradhat a makk, de nem mindenkinek kérgesedik el. Maga a procedúra, és annak beetetési módjai miatt ellenzik sokan a körülmetélést, főleg azért mert az orvosok is sok esetben szükségtelenül, és esztétikailag kifogásolható végeredménnyel végzik el, nemegyszer úgy is akár, hogy nem, vagy nem rendesen érzéstelenítik "áldozataikat". Ennyi.

2016. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Sokszor elvégzik orvosi ok nélkül. Eredetileg a maszturbálás megakadályozása miatt csinálták, mert a maszturbálást mentális betegségnek tekintették. 1860 előtt nem metélték körül tömegesen az amerikai fiúkat. Később jó üzlet volt, mert az állam térítette a költségeket, a tömeges körülmetélés briteknél akkor szűnt meg, amikor már az állam nem fizetett érte. Mára csonkításnak tekintik. A metéléspártiak persze mindig kitalálnak valamit, hol az aidstől véd, hol a ráktól, de igazából amerikában még mindig üzleti érdekből csinálják.
2016. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem szűkület miatt kellett, és valóban nem változott a nemi életem!

Akik ellenzik azok még nem próbálták szűk, fájó fitymával a szexet. Illetve nem próbálták metélten a szexet.

Csonkítás?!? Nem mondanám annak. Inkább szenvedjek? Na nem! Ha ez az ára, hogy jó legyen a szex akkor menjen az a kis bőrdarab.

2016. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

67!


Ezzel az a baj hogy egészséges embereket,gyerekeket erőszakkal,akaratuk ellenére csonkítottak meg a testük ezen részéről,hosszú időre fájdalomnak,kellemetlenségnek tették ki őket.

Mert nem fitymaszűkületnél használták ezt többnyire,(nem volt valódi indok)

Sokszor érzéstelenítő hiányában vagy nem kellő módon használva azt végezték és végzik ma is.


Még akinek fitymaszűkülete van annak is az összes megoldást el kell mondani,nem férevezetni,mert van akinek nagyon enyhe van,nincs szüksége metélésre van,hogy műtétre sem és tudjon dönteni,választani.


Teljesen más amikor magad döntesz,mindent tudsz vagy valóban sajnos szükség van rá mert annyira súlyos a fitymaszűkület, mert akkor oké,de nagyon sokszor nem annyira súlyos hogy szükség lenne rá,csak rávette az orvos,nem mondott el mindent vagy egészséges a gyerek,tini és a szülő megcsonkítatja csak úgy szokásra vagy téves dolgokra hivatkozva.Ezt ellenezzük.

2016. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

7/7!

Nekem is volt, 1 hónap ember és nem szenved, az 1. 2 hét kritikus. Amúgy én meg teljesen meg vagyok elégedve, és 6-s véleményén osztozok én is.

2016. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

8!



Más az amikor a betegség az ok és csak ez a lehetőség van,vagy az összes lehetőség tudatában magad döntöttél és más amikor nem kaptál kellő infókat a kezelésre ezért került rá sor vagy teljesen egészségesként akaratod ellenére történt meg,és a legtöbb esetben az utóbbi kettőről van szó,na mi azt ellenezzük igazából

2016. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fitymaszűkületed van és sehogy se hűzódik hátra, akkor lehet érdemes az amputáció. Felnőtt korban nem vészes. Ha kisbabaként metélnek meg, akkor a pénisz méret 2-3 cm-el kisebbre fog nőni felnőtt korra. Nem véletlen kisebb az átlag amerikainak a pénisz mérete az európaiakhoz képest.
2023. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!