Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rejtéjes hugycsőgyulladás, mi...

Rejtéjes hugycsőgyulladás, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kb egy éve tart, sok orvosnál voltam már (urológia). Legtöbben el sem ismerték, nem látták. Bőr -nemibeteg gondozó sem talált semmit. Egyetlen vizsgálat ami pozitiv lett: Ureaplazma (én vettem le a mintát,s vittem tenyésztésre, előtte a szakember hypermodern PCR vizsgálata negatívat adott).


Gombára is volt tenyésztés (sarjadzóra). Ondót is vittem már tenyészteni. Minden negatív, de ANAEROB tenyésztés még mondjuk nem volt.


Tünetek: Kivörösödött hugycsőnyilás, irritáló égő érzés néha. Alhasi fájdalom, herefájdalom időszakosan. Csökkent libidó bár nemtudom összefügg-e. Sok antibiotikumot kaptam már. A hugycsövem átmenetileg sem lett szebb. Viszont az ureaplazma elmúlt, de a tüneteket nem az csinálta. 1 éve mikor kezdődött, ráment a vesémre, lázas voltam sokat,de inkább hőemelkedés.


Eddigi negatív vizsgálatok: Aerob vizelet tenyésztés 5x, gomba vizeletből tenyésztés 3x, ondó aerob teny 1x, (n. gonorhea, clhlamydia, ureaplasma, micoplasma ezek PCR vizsg húgycső), húgycső direkt kenet (nem találtak trichomonast sem). Gardnerella vaginalis húgycső PCR


Egyedül urdaplasma volt. Kezelés után egy hónappal tenyésztés nálam,majd még egy hónapra barátnőnél PCR. Mind negatív. Chlamydia t. antigén vérből szintén negatív, bár egy hónapig rohadt a vérem a laborba.


Mi lehet ez..? Gardnerrrellát tenyésztéssel agaron? Nem bízom a PCR ben. Sok pénz ellen már laborra...


Milyen vizsgálatot csináltassak még? Tapasztalatotok hasonló témában?



2016. júl. 10. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy prosztatamasszázsra küldtek amihez nem fűzök reményeket. A prosztatám nem volt fájdalmas, erre több urológus is rátapintott
2016. júl. 10. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se mutattak ki soha semmit, rengeteget szenvedtem, mire rájöttem, hogy a TEJFEHÉRJÉTŐL van. Mivel pasi vagy, a cickafarkot nem ajánlom az ösztrogén tartalma miatt, de nekem segített. Sós fürdő, sok víz, gyakori vizelés. Tejet, tejtermékeket hagyd el. Próba szerencse. Ha javul, akkor neked is ő a ludas.
2016. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv!


Ez meglepő, de induljunk ki abból hogy mikroba okozza. A tejtől nem leszel lázas, nem fájnak a heréid, nem szédűlsz hónapokig, és nem lesz genny a vizeletedben, nempláne nem fáj a veséd. De azért köszönöm a választ.


Barátnőnél is vannak hasonló panaszok amugy

2016. júl. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!