Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm oldalán egy...

A hímvesszőm oldalán egy pattanás, dudor keletkezett. Pár órája vizeléskor nem vettem észre, pedig elég nagy. Lehet, hogy 2-3 óra alatt nőtt meg/ki? csípés lehet? Várjak, hogy elmúlik-e? Mi lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 04:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Te jó ég, egy pattanás volt a p*csömön. Reggel valami gigantikus nagy lett, és szinte magától kifakadt. Most már alig látszik, 1-2 nap és eltűnik mint egy 'hagyományos' pattanás. Azért ez durva! már arra gondoltam, hogy le kell vágni vagy valami :D
2010. ápr. 17. 01:40
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Egyértelműen valamilyen fertőzésről lehet szó. Amennyiben fájdalmat érez,vagy ezek a kinövések szaporodnak, azonnal forduljon urológos szakemberhez. A vizsgálat nem lesz fájdalmas, nem kell tőle tarani. Semmi képpen ne közösüljön párjával gumióvszer nélkül, mert átviheti a partnerra. Kezdeti fázisban még könnyen kezelhető. Remélem segithettem válaszommal. Minden jót!

2010. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!