Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás, mitisszer kinyomkodá...

Pattanás, mitisszer kinyomkodása miatt keletkezett pigmentfoltokat el tudtátok vhogy tüntetni v legalább halványítani? Mivel? El lehet egyáltalán? Vmilyen természetes szert próbáltatok ami hatott is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Pattanást nyomkodják rosszabb lesz a helyzet. Én a Garnier Pure-t használom :) Nagyon jó, komolyan :) ( [link] )

A miteszereidre sok krém, tonik van ami hasznos is :) De nyomkodhatod. Az nem olyan mint a pattanás.

2010. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húhh ezt én is kérdezhetném, sok gyulladt pattim után maradtak sajnos pirosas foltjaim, meg kismértékű hegek is, én a lézeres arcfiatalításon gondolkodom, csak dágállom, egy kezelés 60.000 ft, és 3-t 4-t javasolnak.

De most a kémiai hámlasztást szeretném kipróbálni a hétvégén, ezenkívül arcradilozással is tudod a felület kíméletes koptatásával egyeneletesebb színűre varázsolni a bőrödet, ez valamelyest segített nekem is, és fittebb, feszesebb és egészségesebb benyomást is ad. Sok sikert!!!

Még visszatérek erre a kérdésre, amúgy ha nem muszály ne nyomkodd a pattanást, csak a miteszereket, azt is csak ha megfelelően felpuhítod (pl. gőzöléssel)a bőrödet. Tudom nehéz megállni, de inkább szárító krémmel próbáld kezelni, míg meg nem érik teljesen.

2010. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!