Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi? Hogyan szabadulhatok...

Ez mi? Hogyan szabadulhatok ettől meg?

Figyelt kérdés
a cerkám fölötti részen (azthiszem szeméremdombnak hívják) pattanás szerű dolgok szinte olyanok mint a ciszták jelentek meg és baromira viszketnek és mostmár ha kicsit is hozzáérnek egy részhez tényleg ha fizet proliccolunk rá már az is iszonyuan fáj, mi ez? Hogy tűnik el

2016. júl. 20. 00:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Nemi betegség biztos nem lehet mert 14 vagyok és még senkivel nem feküdtem össze. Illetve folyamatosan tisztítom fertőtlenítős szappannal meg sima szoppannal de egyszerüen nem múlik, amikor leborotváltam kürülötte akkor kicsit visszábbhúzódott de már leborotválni sem tudom mert fáj ha hozzáér
2016. júl. 20. 00:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak begyulladt pár szőrtüsző ebben a rohadt melegben, mert beizzadt, de nézesd meg egy bőrgyógyásszal, az a tuti. Ha borotváltad, attól is lehet ilyen, ha nincs hozzászokva.
2016. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
menj bőrgyógyászhoz. A borotvával kikészítetted.
2016. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A borotvaval vittel fel valami fertozest.

Orvos, es beszelgess el valaki felnottel, hogyan kell tisztan tartani a borotvat, kezelni stb.

2016. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tályog - a borotvát azonnal kidobni! És ne is borotváld le!

Irány a bőrgyógyászat!

2016. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Mi az a tályog?

2. Ez elektromos borotva amit fertőtlenítek

2016. júl. 20. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
én eldobható borotvát használok és minden alkalom után eldobom, kétszer sose használom. régebben, többször is használtam és teljesen irritálta, de mióta rátértem erre a módszerre, azóta semmi gond...
2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előző, nem szoktam borotválni csak egyszer szedtem le azért hátha jobb lesz, de ez már borotválkozás előtt kijött
2016. júl. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!