Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg körülmetélés?

Ez tényleg körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam urológusnál mert fitymaszűkületem van, vagy legalábbis olyasmi.

Lankadtan simán hátra tudom húzni a fitymám teljesen, erektáltan azonban csak kb a felég, onnantól szorít és a fék is húz.

Az urológusból nekem kellett kihúznom a választ/megoldást amit javasolt, és ő csak a körülmetélést hangoztatta, mert a többi csak félmegoldás.

Viszont én nem akarok körülmetélt lenni, teljesen biztos nem.

Mit mondtok?


20/F



2016. júl. 20. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Bízz meg az orvosban. Később nem kell emiatt szenvedned. Lehet, az a pár hónap gyógyulási nap kellemetlen, de megéri a későbbiekben önfeledt lehetsz.
2016. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Keress meg másik dokit is.Lehet hogy ő metélés párti is,ez megy neki egyszerűen .Akinek lankadtan hátra megy ,azoknál nem a tkm szokták alkalmazni,mert már más megoldások is léteznek .Ha erektáltan nem tudod a makk alá húzni,akkor honnan tudod ,hogy fékkel is gond van ?

Erre 20 évesen jöttél rá.

2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Az állami egészségügyben meghatározott protokollok szerint kell dolgozni. Ha a teljes fityma eltávolítás (körülmetélés) az egyetlen engedélyezett beavatkozás, akkor hálapénz nélkül csak azt fogja a sebész elvégezni. Magánkórházban azt teszik, amit kérsz. Jelen esetben nyilván a fitymafék (frenulum) átvágása kellene és a fityma szájadékon 3-4 helyen apró bemetszés ejtése.
2016. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A pénz nem mérvadó most nekem, vagy akadály, én csak a legoptimálisabb megoldást szeretném megtalálni, lehetőleg elkerülvén a körülmetélést. Az a legvégső stádium.
2016. júl. 20. 20:22
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Magán kórházban 50-100 ekörül van a műtét.

Lehet ezt a választ is 0 áz ni .

2016. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%
Inkabb bizz az orvosban.Igaz nehez a felepules, de sok nonek jobban tetszik ha korul van metelve, mert akko nem mehet be a bor koze kosz.
2016. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NNNándi ***** válasza:
56%
Nézz utánna a netem hogy milyen egy teljesen metélt és egy részlegessen metélt pénisz. Sok kép is van. A látvány magáért beszél. Ét teljesen metélt vagyok. 18 évesen mütöttek nem bántam meg.
2016. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Az orvos előtted már körbemetélt ezer férfit, pontosan látott elég péniszt hogy meg tudja mondani, mikor kell körülmetélni valakit és mikor nem. Nekem is pont az volt a bajom mint neked, és megkértem hogy nem-e lehetne részleges körülmetélést, azt válaszolta hogy amennyi bőrt meg tud menteni annyit megpróbál. Végül valamennyi bőrt meg tudott hagyni, nem sokat de legalább a makkom karimáját még bőr fedi, tehát a legérzékenyebb területek még bőr alatt maradtak. Tehát végül részleges körülmetélés lett belőle + fitymafék eltávolítás.



Sokkal jobban érzem magam, a fitymafék elvágás miatt kb. addig húzhatod le a bőrt ameddig akarod, eszméletlen jó érzés, és szerintem a szex is sokkal jobb így.

2016. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon birom mikor itt a metéltek ,meg az érte lelkesedők, higéniát hozzák fel nagy előnynek .A fitymásoké talán lerohad,több időt forditanak rá,mint a metéltek .

Mindenki csak az előnyéről regél,még az orvos is .És hátrányáról miért nem szólnak .A dokit értem,mert minden ilyen neki pénzt jelent .Kicsit mélyebbre kellene olvasni ott,ahol tárgyilagosan irnak róla .

2016. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9%

Az utolsónak k*rv*ra k*basz*ttul igaza van !!

Én ismertem egy srácot aki ugyanígy ebben a helyzetben volt mint most te. Nem zavarta a higiéniában SŐT a szexben sem! Ugyanez volt nála is hogy lankadtan feltudta húzni mereven már nem. Ő azt csinálta amit itt már sokszor leírtak mások is... Meleg fürdők,tusfürdő,baba olaj stb és pár hónap alatt kinyújtotta magának a bőrt.

Ezt nekem is úgy mondta el mikor meghívott egy pofa sörre hogy elmesélje hogy az asszonnyal akkor volt az első "normális" és hogy mennyire örül...

Hogy őszinte legyek ha nekem ilyen problémám lenne . UGYANEZT! Tenném és kész...

Habár azt is mondom még előtte hogy menj el más dokihoz is. Mert úgy tudom hogy van olyan is hogy érzéstelenítéssel "feltépik" vagy nem tudom hogy megy ez pontosan. Volt itt GYK-n olyan akinek ezt csinálták. Csak ismeri más orvos is... Állítólag nem fájdalmas stb.

Ha az az orvos aki ennyire a körülmetélést hajtogatja. Az nagyon a pénzre utazhat... Valószínűleg olyan munkát is végez...

Volt itt is már nem egy olyan emberke akinek a seb felszakadt,vérzett 1 hét múlva stb...

Persze ez nem ijesztgetés képen mondom! De néhány fogalmatlan ember képtelen felfogni hogy Mo egyes régióiban annyira retek az élet hogy az vmi eszméletlen... Nógrád Megyei vagyok jómagam szóval tudom miről beszélek. Itt az orvosi ellátás akkora okádék gánya hogy azt szavakba nehéz lenne önteni.

Na de azt hiszem a kérdést megválaszoltam.

2016. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!