Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg körülmetélés?

Ez tényleg körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam urológusnál mert fitymaszűkületem van, vagy legalábbis olyasmi.

Lankadtan simán hátra tudom húzni a fitymám teljesen, erektáltan azonban csak kb a felég, onnantól szorít és a fék is húz.

Az urológusból nekem kellett kihúznom a választ/megoldást amit javasolt, és ő csak a körülmetélést hangoztatta, mert a többi csak félmegoldás.

Viszont én nem akarok körülmetélt lenni, teljesen biztos nem.

Mit mondtok?


20/F



2016. júl. 20. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha mereven is félig hátra tudod a fitymád húzni ne enged hogy körülmetéljenek.Keress fel egy másik orvost,vizsgáltasd még magad vele is és mond meg hogy a metélést szeretnéd elkerülni és akkor más megoldást keres.Több műtéti eljárási is van amikor a fitymád megmarad.


Azért akarnak sokan megélni mert a tb támogatja,pénzt kapnak rá.


Az még nagy but aság hogy a nőknek mennyire tetszene a metélt pénisz,a világon a férfiak 70%-a nem metélt,(sivatagi,arab népektől ered a metélés)így rengeteg,a legtöbb nő életében nem látott metêlt péniszt,van aki azt sem tudja mi is az.

2016. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

a nőknek általában tetszik persze, hiszen higiénikusabb+ esztétikusabb látvány is.


az a kérdés h miért nem akarod ennyire. ha már a felénél elakad + a fék is rövid, sztem próbálkozhatsz mindenféle csodakrémmel, de itt más nem fog segíteni. a bemetszegetős és egyéb eljárásokról meg tényleg nézz meg képet aztán sztem majd elmegy a kedved,

de te döntesz, csak szal hidd el, nem a világ vége metéltnek lenni, igaz egy új élet kezdete, minden más lesz, de nem egy utolsó érzés.csak persze olyan dokival kell csináltatni, aki ért is hozzá.


vagy mi lett azóta?

2016. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De hogy tetszik a nőknek!

A legtöbb nő életében nem látott metélt péniszt,hisz a világon a férfiak 3\4-e nem metélt,sok azt se tudja mi is az.

Keress fel több urológust,mond el te mit szeretnél

2016. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!