Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves "fityma szűkület"...

12 éves "fityma szűkület" ellen orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval... 12 éves vagyok. Álló állapotban, a fitymám épp, hogy a makkom feléig eltud menni (Ott már fáj.) Mit tegyek? Ezt orvos nélkül szeretném, mert eléggé parázok, hogyha esetleg HA! Jól tudom körülmetélig akkor nem tudom húzogatni? Vagy, hogy van ez?

!!! OLYAN VÁLASZT NEM KÉREK, HOGY FIATAL VAGY EHHEZ!!!



2016. júl. 23. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem fognak egybol korulmetelni, rengeteg gyereknek van evvel gondja. Erzestelenitessel feltepik, nem lesz nyoma. Otthon eleg hosszadalmas, veszelyes, fajdalmas megoldani.
2016. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

szia!

Volt egy hasonló srác a problémáddal ugyanúgy, ő 14 volt.

Nos, ő fürdés közben állt neki így "tornáztatni" vagyis nyújtani a bőrt - ha szétnézel itt GYK-n a hasonló kérdések között, elég sokszor le van írva részletesebben ahogy most én leírom :)


A lényeg kb annyi, hogy beült a srác a meleg kád vízbe, ott azt hiszem krémmel vagy tusfürdővel kente be a fitymát, és elkezdte nagyon-nagyon de nagyon óvatosan hátrahúzni, amikor így kb félig állt.


Ehhez kellett neki vagy 3-5 hónap mire rendesen hátrament neki állva is ,de végül sikerült neki.


Remélem neked is összejön, de javaslom tényleg nézz itt pár hasonló kérdést, hátha ott írtak tippeket még ehhez a tornáztatáshoz.

Sok sikert! :)

2016. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.: Válaszolónak: De az egyálntalán nem fáj?

És akkor tudom fel-le húzni veszély nélkül utána?

2016. júl. 23. 09:36
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak: Köszönöm! Írtam privátban.
2016. júl. 23. 09:37
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
1es vagyok, erzestelenitessel csinaljak, nem faj. Igen, tudod. Ez a lenyege. En mindenkeppen orvost javasolnek. Vannak korulmeteles partiak, de mondhatod, hogy nem szeretned, akkor nem fogjak megcsinalni. Akaratod ellenere nem tehetnek veled semmit. Otthon meg, ha tul erolteted akar bajod is lehet belole es nagyon fajni fog. Rengetegen kuzdenek evvel a problemaval. Volt egy fiubaratom, mindig letapadt neki. Egy evben haromszor vittek a szulei vele orvoshoz egesz kiskoratol tinedzserkoraig.
2016. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

1 es , akérdező nem letapadásról írt,hanem szűkületről.Csak az orvosnak egyszerű a megoldás ilyen esetekben .Érzéstelenités,már ha alkalmaz ezért a pár másodpercért .

Percek multán múlik az érzéstelenitő hatása ,és jön az őrült fájdalom ,pár napig is eltarthat .Otthon sokkal kisebb fájdalommal lehet ezt megcsinálni .

De térjünk vissza a kérdéshez.Nem minden doki nyúl egyből a szikéhez.Előtte van még idő másra is ,nem késett el semmiről .Vannak hatásos otthoni praktikák,csak türelem,és szorgalom kell hozzá .

2016. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Orvost javasolnék én is, mert nem minden esetben szabad otthoni "tornáztatást" végezni ilyen esetben, mert hegképződéssel is járhat, aminek a következménye érzéskiesés, a majdani nemi élet nehézsége is lehet.


[link]


[link]

2016. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Bocs 1 es,5 ös.

13 éves írta le nekem priviben a letapadás megoldását az SZTK ban .

Semmi érzéstelenités ! 3 fogtak le ! 2-3 mp alatt a doki feltépte a bőrt .Mint állat üvöltöttem,még a közvetlen rendelőkből is átszaladtak az orvosok .Kifelé menet is bömböltem ,akkora fájdalmaim voltak .Utána napokig a pisilés kinszenvedés volt .Az éjszakáim is rettenetesek voltak .

Pont ellenkezőleg kell bátoritani,fel kell készíteni a fiút,mi fog rá várni .

2016. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez igy van 6 leirta szitu es valosagot nem peddig kamut.

Tenyleg igy van lassan de biztosan megoldodik magadaltal

2016. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Még kicsi vagy, még nő a farkad, nyújthatod, tagithatod a fitymád, de mindig síkosítva, akár a víz is megteszi. Ha 14 éves korodban is fennáll ez a problémád, akkor részleges körülmetéléshez ragaszkodj, más néven fitymaplasztikához. De még kicsi vagy a cuccod még csak most kezdett nőni.
2016. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!