Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszvastagításnál beszámolna...

Péniszvastagításnál beszámolna valaki (k) a tapasztalatokról. A hialuronsavav, vagy zsírfeltöltéses is érdekelne. Vannak-e problémák?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy átmérőben mennyit segít ez a megoldás. Illetve milyen egyéb megoldás van vastagság növelésére? Mereven kemény lesz a pénisz? Ha lehet normális válaszokat kérnék.
2016. júl. 25. 15:09
 1/6 Molyember ***** válasza:
79%
Gondold végig, mitől lenne kemény? Ott nem lesz barlangos test, csak az a valami, amivel feltöltötték. Ha kemény lenne, akkor mindig kemény lenne, nem csak akkor, ha áll.
2016. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyenről .Nem sokkal rá meg annak örült,hogy megtudták menteni a pisilőjét .
2016. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Ne menj bele ilyen dolgokba! Kiszámíthatatlan a vége. Nem kíváncsiság vezet, de megkérdezem: most mennyi a méreted?
2017. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4.5 centi vastag. Illetve vékony. Azt írják, hogy kb. 1centit lehet vele nyerni. Olyanok tapasztalatait várom akiknek megvolt ez a műtét.
2017. márc. 17. 07:08
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó méret! Ki tudja, mi lesz a vége hosszú távon.
2017. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én megcsináltattam ezt a hialuronsavas modszert... a tövénél belenyomtak egy tűt és mindenhova egyenletesen ment a szerből. Nem érte meg és nem is ugy szivodott fel ahogy kellett volna emiatt kitüremkedések, mélyedések voltak , nem beszélve a bőr se tudott ugy megnyúlni hirtelen. NEM AJÁNLOM!!!!
2018. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!