Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lehetséges ez?...

Szerintetek lehetséges ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egészen olyan 13 éves koromig sovány voltam, az összes bordám látszott. Aztán felszedtem pár kilót. Odalent minden normális volt átlagos méretű volt a péniszem ( 14cm lankadtan pedig 6-7cm). 5 évesen körülmetéltek. Ugye a körülmetélteknél nincs bőr ami a makkra húzódna. Viszont! Az utóbbi időben híztam 15-20kg-ot és mintha újra fitymám lenne. Meg mintha kisebb lenne az egész péniszem. Szerintem a súlygyarapodás miatt lehetséges ez vagy vissza tud nőni a fityma egy idő után? Vagy valami fityma szerű?

Elnézést ha kissé zavartan írok de nem tudom hogy most mi van odalent.

22f



2016. júl. 26. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a pénisz bőr fentebb kezdődik a zsírpárnás bőr miatt, így tovább is ér a "fitymád".
2016. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

feltételezem nem 100%-os volt a fitymaeltávolítás de ha mégis, ilyen mértékű hízás esetén pusztán a meggyarapodott bőrmennnyiség is okozhat ilyet


továbbá a háj "megköti" a női hormont, ami hossszú távon a pénisz való zsugorodását idézi elő azon felül hogy besüllyed a hájrétegbe egy bizonyos hossz/mennyiség is


vissza egyébként nem nő semmi ilyen téren


a körülmetélés maga is okozhat pénisz zsugorodást, nem kis trauma ez ott ahol a legtöbb idegvégződés található

2016. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Egy gyógyszer mellékhatásaként egy alkalommal én is híztam 2 hónap alatt 11 kilót. És bizony, kisebb lett a bráner. Ügyelj a súlyodra, mert ha felszaladnak a kilók, nagyon nehéz szabadulni tőlük!
2017. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Még annyit, hogy nem méregettem a bránert, szemmel láthatóan kisebb lett. Hasra híztam, és szinte elmerült a hájban. 10 kilót már leadtam, de tovább csökkenni nem akar a súlyom!
2017. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fitymát vissza lehet nyújtani de nagyon hosszú folyamat,évekbe telik.Ha valaki túlsúlyos lesz akkor a hasi zsír rálóghat a nemi szervére és így kisebbnek tűnik a pénisz.Csak érzéki csalódás.


A fitymás pénisz néha nagyobbnak látszik,mert a fityma a makkra rálóg,befedi,vagy hogy picit túl is lóg a makkon a fityma.

2018. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!