Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Voltatok már így? Lent...

Fiúk! Voltatok már így? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Ma azt vettem észre, h fáj a péniszem. Elmentem wc-re s megnéztem, be van dagadva a makkom, plusz vörös az egész,fáj is, és valami büdös zöldes-sárgás váladékos a boxerom. Mi lehet vele?? :(
2016. júl. 27. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Urológia. Nem beutaló köteles.
2016. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem urológia ,hanem bőrgyógyászat.
2016. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Egyik sem az előzőek közül! Váladékozik a pénisz, ez valami fertőzésre elsősorban talán gombára utal. Az urológia nem erre van, ezzel a bőr-és nemibeteg-gondozó szakrendelés foglalkozik! Nézz utána, hol van legközelebb hozzád ilyen, és oda még holnap menj el, addig mezei zsurló teát fogyassz gazdagon, és járj sokat pisálni!


Fürdés tilos, zuhanyzásnak csak a legvégén mosd és dörzsöld meg alaposan a péniszedet, a makkot és a fitymát főleg, de Betadine-na! Ne higítsd, néha párszor langyos vizet löttyinthetsz azért a kezedre, utána langyos vízzel öblítsd le, és papírtörlővel itasd fel róla a vizet! Az egész legvégén meg Betadine-os körömkefével keféld ki jó alaposan a körmeidet, mindegyiket legalább 5 percen át csináld!


Most igyál és pisálj sokat, holnap meg menj el a szakrendelésre! Ha megkapod a gyógyszeredet, utána 1-2 nappal csapd ki és hajtsd ki jól a prosztataváladékot, ebben prosztatamasszázs, prosztatafejés sokat segíthet!


Jobbulást!

2016. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos van neki otthon mezei zsurló teája.


Engem az is érdekelne, hogy a kérdező él-e nemi életet?

2016. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bőr- és nemibeteg-gondozó nem feltétlenül azonos, mert a nemibetegségek nem a bőrön vannak, ellenben átadhatóak. Vannak még specifikus STD-szakrendelések, amelyek már kifejezetten erre specializálódtak! Néhány helyen előfordulhat, hogy a bőrgyógyászaton kap helyet a bőr- és nemigyógy, ahol a bőrgyógyász ebből is szakvizsgázott, vagy pedig azonos rendelőt használnak! De nem ugyanaz, úgyhogy kár okoskodni!


A bőr- és nemibeteg-gondozóba sem kell beutaló!

2016. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőr- és nemibeteg gondozó


beutaló: nemkell

időpont: nemkell

ami kell: TAJ kártya

2016. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel elkaptál valamit a szexpartneredtől (vagy koszos WC kagylóhoz dörgölted a brét recskázás közben), irány a bőr- és nemibeteg gondozó!
2016. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!