Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek így megéri?

Szerintetek így megéri?

Figyelt kérdés
Nekem elég furcsa a farkam, olyan szempontból, hogy lankadtan 6 cm, állva 19 cm. Mikor lankadt állapotban van, akkor az alsógatyámon nem látszik semmi ,,dudor". Így arra gondoltam, hogy veszek egy push up alsógatyát, hogy mikor nincs merevedés, akkor is nagynak tűnjön. Mikor már felállt, akkor előkapom a farkam, s mehet a szex. Mit gondoltok?

2016. aug. 4. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam. :) állva 17 cm
2016. aug. 4. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy nem qrvára mindegy mekkorának tűnik a gatyában? De a fogalmazásod alapján úgy tűnik akkor sem látja senki, amikor előveszed. Így meg aztán rohadtul mindegy:D
2016. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is tudtam h van ilyen de vegyel ha ebben jobban erzed magad. vagy egyszerüen hasznaj lazaboxert szabadon jobban erzi magat a farkad
2016. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az "előkapom, mehet a szex" mekkorát nevettem

De aranyos vagy :)

Ha minden merevedésből szex lenne, csak aaludnék és dugnék

Mi a kérdés? Kitömd e a gatyád? Tömd. Végre valaki akit nem az zavar hogy látszik a cucca!

2016. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Vérpéniszed van, amely nyugalmi állapotban kicsi, de akció közben nagyra nő. Írod is, hogy 6 és 17. Ennél nagyobb talán nem is kell, mert fájdalmat okozhatsz vele a lánynak!
2016. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...vagy fiúnak...


Bocsánat, de az utolsó kommenthez ez bukkant ki belőlem :)


Komolyan létezik pushup alsónaci?

2016. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!