Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megéri egyáltalán egészségesen...

Megéri egyáltalán egészségesen étkezni?

Figyelt kérdés

Két éve kezdtem el, edzés mellett fogyás céljából. Első évben lepattintottam egy laza 70 kilót, aminek örültem, de mostanában szeretnék fejlődni. Jobb alak stb. Elkezdtem megint egy diétát gyakorlatilag párolt zöldséget meg csirkemellett eszek, mellette kondizok. Viszont nem igazán alakul semmi. Alakom sem jobb, ráadásul marha éhes is maradok.


A legszarabb az egészben hogy nem ehetek nagyon mást mert elhízok. Vagy elégedjek meg ennyivel, vagy várjak még majd meglesz a hatása pár hónap múlva?


2016. ápr. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel eleget miből építenék izmot? Ha úgy látod nincs rajtad tobb felesleg kezdj el tömegnövelő étrendet követni, persze szigorúan edzés mellett különben valóban visszahizol.
2016. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából szálkásítani akarok, ezért is eszek kevés szénhidrátot, nem akarok súlyemelő lenni, csak végre jól kinézni. Vagy legalább is jobban.
2016. ápr. 20. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit kiegyensúlyozottabb étrend kellene. Attól még az emberek sok kenyér és egyéb tésztaféléktől híznak el, azért teljesen nem kéne teljesen mellőznöd a szénhidrátot. Fogyassz lassan felszívódó szénhidrátokat reggelire (teljes kiőrlésű kenyér, zabkása joghurttal, stb.) és akkor nem leszel állandóan éhes.
2016. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ertem de mitől néznel ki jól ha nincs rajtad izom? Az tartja ossze a tested, attól lesz formája, nem kell testépitonek lenni. Hidd el ha akarnál se tudnál az lenni hirtelen , az évek kőkemény munkaja. Ha te fel évig tömeget növelnél akkor végre lenne mire szálkásitani, a maradék zsirod is jobban nézne ki mert alatta az izom formát adna a testednek. Es tobb izmot nagyobb energia fenntartani tehát egy izmosabb ember sokkal többet kell egyen, hogy 0-kcalra jöjjön ki, magához képest. ( magyarul nagyobb az a alapanyag cseréje )
2016. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Ha vigyázol valamire, lesz bajod mástól. Úgysem tudod megúszni, amit kiszabott rád a sors. Élvezd az életet és szarjál rá nagy ívben.

2016. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Így van ,ahogy az ötös irta. Azt edd amit meg kivánsz,mert a szervezetednek arra van szüksége .Nem is fog alakulni,mert ahogy a szervezeted észere veszi a diétát,máris tartalékra kapcsol .Ez az jeleni,nem enged le a meglévőből semmit .Hogy jobban értsed,amit mondani szeretnék,egy példa .A szervezeted nem tudja miről változott meg a tápanyagminősége ,mennyisége ,úgy érzékeli,mintha bányában rekedtél volna ,és tartalékolni kell minden tápanyagot .
2016. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság ha már lefogytam szeretnék kockahasat. :D Ezért csökkentem a zsírt folyamatosan. Sajnos a fogyás miatt ez egyenlőre nem látszik mivel lóg a bőr a hasamon és a mellemen, ez hamarosan korrigálva lesz műtéttel, de addig is szeretném folyamatosan csökkenteni. :D


Hasedzést szeretem, sőt azt minden nap csinálom, elég keményen.

2016. ápr. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!