Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire természetes ez a...

Mennyire természetes ez a dolog férfiként? És mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap váladék folyt a melleimből, ma megnéztem, megnyomtam és minimális mennyiségű tej jött belőle.

Azt olvastam, hogy a férfiaknak is van néha tejük, meg a tévében is láttam egy házaspárt, ahol a férfinak is volt teje és szoptatott. De nálam mi okozza, nincs gyerekem egyáltalán még. 19 éves vagyok. Orvoshoz nem fogok menni, mikor múlik el magától? Enyhén váladékozik most is, ez nem fog erősödni ugye?



2016. máj. 13. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát pedig elmehetnél orvoshoz. Egyáltalán nem természetes dolog. Ha egy férfinek teje lesz, az elég durva hormonzavart feltételez.


A franc tudja mikor múlik el, ha elmúlik egyáltalán. Lehet, hogy még nagyobb melled nő és ezer más bajod is lesz még.


Agyalapi mirigy daganat is lehet a háttérben, de minimum súlyos hormonprobléma.

2016. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy daganatom lenne, ne ijesztgess kérlek!!


A szoptatós papáknak akkor miért van tejük? Egyáltalán miért van a férfiaknak is mellük?? Gondolom ugyanazt a célt szolgálja, mint a nőké, csak nem értem nekem miért van.

2016. máj. 13. 10:22
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem természetes és mindenképpen kezelni kell. Valószínűleg a hormonjaiddal van a gond, ezzel pedig az endokrinológus foglalkozik, viszont beutaló kell hozzá, amit a házidokidtól kell kérni. Egyébként szerintem ennyi idősen egy normális férfi azonnal megy a dokihoz, nem értem, hogy te mit finnyáskodsz. A házidokinak nem lesz meglepő ez a tünet, mert igaz, hogy ritkán, de azért előfordul ez férfiaknál is.
2016. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nincsenek szoptatós férfiak, azok transzszexuálisak, te pedig feltehetően nem vagy az.
2016. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 szamo77db ***** válasza:
81%
Fordulj orvoshoz, felesleges itt találgatni, miközben lehet, hogy romlik az állapotod. Ez nem egyszerű, mindennapi dolog, amit leírtál!
2016. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem ijesztgetlek, de a jelenség neve galactorrhea és okozhatja tumor. Ezt mindenképpen ki kell vizsgálni.


[link]


Nincs olyan, hogy szoptatós férfi. Ezt csak média szenzáció. A férfiaknak meg azért van mellbimbójuk, mert minden magzatnak van, aztán hormonhatásokra kialakul a férfi, és nem fejlődik ki a mell. Tudod a csikló és a pénisz is ugyanazon szövetből van, így kvázi a nőknek egy minipéniszük van, ami pl testépítőknél/sportolóknál kokszolás(tesztoszteron) hatására meg is nő és frankón kis péniszük lesz. Ez is előfordul mégsem nevezhető normálisnak.


Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. Ha férfiként nem zavar, hogy folyik a tejed, az a te dolgod.

2016. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 szilvijoe ***** válasza:
Valószínüleg megemelkedett a prolaktin nevű hormon a szervezetedben. Ez a hormon, a tejelválasztást biztosítja szoptatás alatt, ami ugye Nálad nem áll fenn... Viszont férfiakban is jelen van ez a hormon, de ha már tej vagy tejszerű dolog jön ki a melledből, az tuti hormon zavar. Vérvételből kiderül, és talán tudnak rá adni olyan hormonkészítményt, ami lecsökkenti a prolaktin szintet.
2016. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok transzszexuális..

Amiket tévében láttam férfiakat, mindnek gyereke volt és természetesen hetero házasságban éltek.

2016. máj. 13. 10:56
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem ne írogassanak mindenféle gyógyszert, már elegem van a kórházból, egy éve kutya bajom de előtte beteges voltam. Izzadtam nagyon, legalább is a kezem, a szívem fájt, nem tudtam emészteni, ami hatására 8 kilót fogytam, amit szerencsére sikerült visszahíznom. Ezek a problémák nem egyszerre jelentkeztek, külön vizsgáltattam ki őket, voltam gyomortükrözésen, tömérdek mennyiségű vérvételen és meg tudták állapítani valamelyik betegségem okát? Egyiket sem.. Rá fogták, hogy idegi eredetű stb..
2016. máj. 13. 11:01
 10/22 A kérdező kommentje:
és magától múltak el a betegségeim.
2016. máj. 13. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!