Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Álmomban elélvezek, ez gond?

Álmomban elélvezek, ez gond?

Figyelt kérdés
Olyan volt mar valakinek hogy almaban elelvezett? Nekem parszor mar volt es olyan almom is volt amiben elelveztem es a vegen felkeltem es eloben is olyan volt a gatyam. Ez normalis vagy valami info errol? :D

2016. aug. 6. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy tudom, férfiaknál ez a "képesség" elég ritka, nőknél gyakoribb.

Örülj neki.

2016. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Első micsoda, hogy ritka képesség? xD


Serdülőkorban teljesen természetes dolog az éjszakai magömlés, úgy beszélsz mintha annyira hú de idegen dolog lenne. :)


Idősebb korban is előfordul, hogyha nem vered pl egy hétig, vagy kettőig, ez mindenkinél más - de ahogy mondtam ez teljesen normális dolog :)

Ha meg nem szeretnéd hogy ez legyen, akkor lefekvés előtt könnyíts magadon.

2016. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, "kiéhezettségtől" függ. Velem is előfordul olykor, hogy olyan álmom van. Nagyon érdekes és élményt jelent, de az éjjeli gatyacsere ezen erősen ront.
2016. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

1 es minek írogatsz ide,már írtan is neked,lépjél át a nő oldalra .Főleg 22 évesen .

Ez bizony természetes dolog,és kivétel nélkül 1 x biztosan meg esik mindenkivel .Meg van ennek a miértje is,nem véletlen történik meg .

2016. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
1 es,nők nem élveznek el álmukban,Sőt elélvezéskor sem folyik ki semmilyen nedv sem a nemi szervükből .
2016. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai magömlés vagy "nedves álom". Így keress rá! Teljesen normális, kamaszkorban gyakoribb, de felnőtt korban is előfordulhat.
2016. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször is megesett, mostanában is meg szokott. Ellenben ébren hiába próbálok úgy elélvezni, hogy nem használom a kezemet, és nem is dörgölöm hozzá semmihez. Furcsa.
2016. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gond én egyszer töri órán élveztem el mikor a töri tanár(aki 45éves de legalább 70-nek néz ki) odajött hozzám dolgozatírás közben és elkezdte simizni a buksimat és haladt egyre lejjebb míg a dolgozat utolsó két kérdésénél már a farkam felett simizte a combomat
2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!