Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nem tudok nyilvanosan...

Miert nem tudok nyilvanosan pisilni? Pl erdokben akarhol? Az a baj, hogy neha az alva pisiles is gondot okoz, ez miert van?

Figyelt kérdés
Nagyon regota van mar ez ,de eddig ugy voltam vele ,hogy majd elmulik. Normalis valaszt meg nem kaptam ,hogy ezt hogy lehet megtanulni illetve gyakorolni a masok eloti vizelest?? Erdoben , utszelen van baj...vagy ha tul sokat varok akkor az allva is gaz...pl tegnap este eldontotem ,hogy csak alva lisilek mostantol..reggel meg se ment ra kellet ulnom. Lehet megszokas ez? Nagyon kellene valami tanacs. Szeretnek valtoztatni ezzen mert katona szeretnek lenni..valako tud adni valami hasznos tanacsot? 19f
2016. aug. 13. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz pszichikai beidegződés .Lehet hogy valaki megzavart fiatalabb korodban,és itt a hatása .
2016. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak a fejedben dől el. Ahogy az előző válaszoló is írta, lehet korábbi stresszhatás miatt, pl. megzavartak. Nem te vagy az egyetlen hasonló problémával.

Az agy stresszhelyzetben nem engedi elernyedni azt az izmot, mert arra készül fejben hogy "harcolj vagy menekülj". Ez természetes reakció, hiszen ha a "vadonban" lennél akkor pisilés közben kiszolgáltatottabb helyzetben vagy.

Az ilyen dolgokat csak fokozatosan lehet legyőzni. Először állva ne legyen már gond zárt helyen. Utána menj ki az erdőbe, úgy hogy már eléggé érzed hogy kell. Először bemész ott ahol sűrű a növényzet. Nem lát senki, próbálj az agyaddal ráhangolódni, megnyugodni.

Ha sikerült, akkor legközelebb menj kicsit kijjebb, ahol már kevesebb a növény. Így fokozatosan el lehet hagyni a rossz szokást.

2016. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!