Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a kiütések a péniszem...

Mik ezek a kiütések a péniszemen? Kép lent

Figyelt kérdés

Csak a lényeg van benne, más részeket ki takartam.

[link]

Mi lehet ez? 13/f


2016. szept. 1. 16:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
Voltál már nővel? Ha igen nagyon fontos lenne orvoshoz menned. Ha nem akkor is, minden bizonnyal összeszedtél vmi fertőzést. Amíg nem gyullad be kisebb a gond.
2016. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dehogy voltam nővel xD voltam orvosnál azt mondta hogy kamillázzam meg hogy kenegessem egy krémmel amit felírt o.O azóta nem múlt. ez 1 hete volt
2016. szept. 1. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha orvosnak mutattad már, akkor itt minek kérdezel?

Ártalmatlan elváltozásnak tűnik képről.

2016. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nem igazán láttam javulást ezért tettem fel a kérdést.
2016. szept. 1. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Az én orvosom azt mondta, hogy nem tudja, tegyek fel egy kérdést gyakorin.
2016. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Sok gyakorlott válaszoló miért nem tudja nem is tudom .

Több fordyce pötty kis területen .Nem rég egy ilyenről 1 fiú kinagyitott képet tett fel .Ott már volt aki eltalálta,biztos szemüveg is volt rajt .

Nem kórós,ezért gyógyszer sincs rá.Orvos is ezt mondaná.

Nagyon sok fiúnak van ilyen

2016. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

#6.! Kedves Szép professzor Úr! A gyerek mint mondta, volt orvosnál. Szerintem az orvos ott és akkor szemrevételezte, és úgy ítélte, hogy valami gond van és nem pedig az ártalmatlan fordyce pöttyökről van szó. És elképzelhető, hogy az orvos ért is a szakmájához. Ellentétben veled aki egy fényképtöredékből megállapítja, hogy nincs gond.

Kedves kérdező! Azt javaslom menj vissza az orvoshoz és mutasd meg még egyszer, hogy nem történt javulás. Tudod itt vannak ilyen önjelölt orvosok akik a válaszért kapható pont reményében akármilyen diagnózist képesek felállítani. A 6. válaszoló is ilyen ember. Ő csak a toplistán akar előkelő helyezést elérni.

2016. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj vissza, ha nem javul! Amúgy nem adott papírokat? Azon rajta van, hogy mi a bajod!

A krémet ő kevertette? Csak mert lehet, hogy másabb kellene.. Sokszor csak szárító krém azt csá!

Párom nemi szemölcsre kapott baba fürdőkrémet és kézszárító balzsamot.. mondom neki ez meg mi a francnak?? A nemibeteg gondozóban kapta! És ettől múljon el a vírusos szemölcs??? Vettem neki vérehulló fecskefüvet ecsetelni, már rég nincs ott és elő se jött!

Ha megtudod, hogy pontosan mi, nézz körül neten, hátha van rá hatásosabb megoldás, mint egy gagyi hámlasztó kenőcs!

2016. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nem a 6. által diagnosztizált dolog. a 7 válasszal egyetértek. Ha ártalmatlan lenne nem kaptál volna rá kezelést. Folytad a kenegetést ill. ha nincs javulás vissza az orvos.
2016. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Fordyce pötty,ez nem betegség,csak esztétikaihiba,csak lézeres úton lehet eltűntetni.
2016. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!